Z Českolipského deníku:

Verze pro tisk |

"Nejde o pí Žateckou, ta jen potvrdila svou neschopnost - pokud chci přijít s podobným návrhem, tak si a) zjistím formální náležitosti, b) zajistím si politickou podporu (hlasy) alespoň ve vlastní straně. Dokonce nejde ani o pí Moudrou - starosta nemusí vědět úplně všechno (navzdory jménu), skutečný problém je především v tajemníkovi MěÚ ing. Janu Hladonikovi. Tento nejvýše postavený a nejlépe placený úředník města v ten moment prokázal a) naprostou neschopnost, b) nebo maximální schopnost anální speleologie vůči starostce - když nepravdivě informoval zastupitelstvo, že zařazení bodu není možné. Úředník zmanipuloval jednání voleného orgánu - to je na odvolání z funkce."

Přehled témat Nové téma

Komentáře

Re: Z Českolipského deníku:

Neřekl bych, že tajemník města je nejlépe placeným úředníkem. Podle mě je starostka placená lépe, dokonce i místostarostové.

Nahoru

Re: Z Českolipského deníku:

Hmmm,
starostka a místostarostové nejsou úředníci. Jsou to (komunální) politici - volení a pro výkon funkce uvolnění zastupitelé.
Tajemník MěÚ je podle z. č. 312/2002 Sb. v platném znění "vedoucí úřadu".
Hladonik má nominální plat větší než starostka a místostarostové.

Nahoru

Re: Z Českolipského deníku:

Pro mě je starostka úředník :o)). S tím platem nevím, jsem líný se hrabat tabulkama, ale moc nevěřím, že by měla starostka méně než Hladoník.

Nahoru