10. výročí od povodní

STK Mánesova Česká Lípa

Verze pro tisk |

Musím se s Vámi podělit o kvalitní službě této STK.Vstřícné chování všech zaměstnanců firmy je např.oproti chování " machýrků " od Klimexu ( Dorda ) ať už v N.Boru nebo v Č.Lípě, příjemné a profesionální.
Po příjezdu si mechanik převzal vozidlo,nabídl nám kávu a posezení v recepci....po asi 15 minutách bylo vše hotovo,předal nám protokoly a mohli jsme jet.....Banalita,řeknete si......
Ale po zkušenostech ve firmě Klimex si to nemyslím.....spousta lidí mě varovala před jejími arogantními zaměstnanci,ale jezdil jsem tam a neměl nikdy problém....
Po příjezdu do N.Boru jsem byl široko daleko jediný zákazník....chtěl jsem udělat emise,zaplatil jsem a čekal....asi hodinu....mezitím si " mechanik " od emisí neustále tahal do měřící místnosti auta bez SPZ,asi soukromé kšeftíky a mě si ostentativně nevšímal.....upozornil jsem ho na to že nemám tolik času,ale bylo mi pouze odpovězeno, zda-li mám revizi LPG....mám....po hodině jsem to vzdal a nechal si vrátit peníze...koukali na mě jako na blázna,který se před nimi odmítl pomalu plazit na kolenou....no nic,jedu tedy na STK do Lípy ke stejné firmě...ale ouha,to není jen stejná firma,ale i stejná arogance zaměstnanců a dávání najevo,kdo je tady pán...:-)
Protože jsem zde byl poprvé,ptám se vyšlechtěné paní na příjmu,kam se mám zařadit...."Stoupněte si do řady aut před STK..." fajn,byly tam dvě,tak jsem auto zařadil za ně....Po chvíli jedno auto vjelo na STK,pak druhé....najedu před vrata a v chvíli vyletí od pohledu zamindrákovaný,obtloustlý " někdo " a řve na mě,kam jedu a jestli nevidím že přede mnou jsou ještě dvě auta...nevidím je,odpovídám.....no,protože jsou na emisích..řve na mě magor....Na mou otázku,jak to mám vědět neodpovídá,ale dobře se uvnitř STK baví na můj účet se slečinkou z přilehlého kadeřnictví a s paní z příjmu.....
Nemít s sebou malého syna,tak milého pána za jeho nadřazené chování vůči mě před paničkami,před kterými si honil triko, profackuju....
Jestliže pan Dorda touží poskytovat takovéto služby,tak fajn....ale moje peníze už nikdy nedostane.
A neměli by jsme si my, Češi,nechat srát na hlavu i v jiných věcech.....
Takže pokud mohu já doporučit,tak Klimex neberte....
Nejste zákazník,ale obtížný hmyz nebo objekt zvyšování si sebevědomí u prostoduchých,zakomplexovaných zaměstnanců... :-)

Přehled témat Nové téma

Komentáře

Re: STK Mánesova Česká Lípa

No vidíte, já jsem byl u Dordy v Lípě minimálně 4x s různými auty a nikdy nebyl problém, vše probíhalo hladce, nikdy žádné nevhodné chování, nikdy žádost o úplatek. Je pravda, že v poslední době tam bývají fronty, ale to může být spíš známka jejich solidnosti.

Naopak jsem narazil na machýrka v Mánesce, který si dost ostentativně říkal o úplatek kvůli jedné banalitě. Úplatek jsem nedal a STK přesto dostal, nicméně mě tam už nikdy nikdo neuvidí.

Teď naposledy jsem byl na Slovance (nechtělo se mi čekat ve frontě u Dordy) a vše bylo v pořádku, nicméně jsem slyšel od známého, jak po něm chtěli úplatek za protipředpisové tmavé fólie na předních bočních sklech.

Nahoru

Re: STK Mánesova Česká Lípa

Dobrý den,
dle mého názoru, jsou v Mánesovce nevzdělanci svého oboru a naprosto nestoudně mě jako ženu žádali o úplatek stylem, že tomu nerozumím a proto musím platit. !!!
Nabízet kávu a pokec na recepci může opravdu jen řemesník, který nemá "do čeho píchnout". To je pro mne známka špatného podnikání.

Nahoru

Re: STK Mánesova Česká Lípa

Je logické, že každý z nás bude mít jiné zkušenosti. Na jednu stranu se i mistr tesař někdy utne, na druhou i loupežníci sem tam udělají dobrý skutek.

Co vím já, tak jsem spokojený s STK Dorda, o Mánesově jsem nezávisle na sobě slyšel vyprávět story podobné dvěma výše uvedeným příspěvkům.

Nahoru

Re: STK Mánesova Česká Lípa

S STK v Novém Boru mám nejen já,ale i desítky lidí které znám,jen ty nejlepší zkušenosti.To se týká nejen profesionálního přístupu zaměstnanců,na kterých je vidět že své práci opravdu rozumí(na rozdíl od"Mánesky",kde si umějí jenom fofrem říct o úplatek),ale i v lidském chování jako takovém.Možná že zde stěžující člověk má malinko mindráček

Nahoru

Re: STK Mánesova Česká Lípa

Zdravím Milane,
tak nevím......já jsem se pod svůj příspěvek dokázal podepsat, ale Vy ne...ale jsem to údajně já kdo má mindrák......:-)
já jsem pojmenoval skutečnost,která se mi stala a hned mám mindrák......:-)
Suma sumarum....pokud z Vás tedy někdo bude dělat vola,nebo třeba ponižovat,mlátit...zkrátka dělat věci,které se Vám nebudou líbit a Vy se ozvete,tak podle Vaší logiky je člověk zamindrákovaný....?
Nevím,ale mě spíše připadají zamindrákovaní lidé,kteří se naopak nedokážou ozvat,prát se za svá práva a jen kecají na kanapi nebo u piva.....všeobecně.....
Mindrák nemám a vždy jsem se dokázal ozvat,pokud se mi něco nelíbilo.......
Nepřihříváte si tady spíše nějakou tu svojí polívčičku.....? :-)
Se svým druhým vozem jezdím taky k Dordovi na servis a s panem Stupkou je jednání bezproblémové a korektní......takže vidíte.....nejsem proti firmě Dorda ale proti tuposti a lenosti některých zaměstnanců....je to jen a jen o lidech....:-)

Nahoru

Re: STK Mánesova Česká Lípa

Vážený pane Rezlere,
Za prvé,mé příjmení je Staněk.Za druhé,díky své inteligenci a nemalé postavě si opravdu nemusím přihřívat polívčičku na žádné instituci.A za třetí,děkuji za Vaše názory.Vy to asi nebudete mít v životě jednoduché.Z úctou ke všem komentářům Milan

Nahoru

Re: STK Mánesova Česká Lípa

Vážený pane Staňku,
vlastně vůbec nevím,co Vás vedlo k tomu,že jste zmínil můj jakýsi údajný mindrák,kvůli zveřejnění mé zkušenosti..........Vy mne znáte,aby jste hodnotil mé duševní,pracovní,morální i jakékoliv jiné schopnosti? Vysvětlete mi to prosím....proč mám mindrák? :-)
Nebo doopravdy žijete ve svém vnitřním světě,v přesvědčení,že každý kdo se ozve nebo popíše nějakou svou negativní zkušenost,tak trpí jakýmsi mindrákem...?
Doporučuji si otevřít Základy psychologie od Nakonečného,aby jste vůbec věděl o čem mluvíte a jak je to definováno.....
Resumé : popsal jsem svojí zkušenost,nic jiného.....je jasné že někdo bude mít zkušenost jinou,jak vidno z jiných příspěvků mimo Vašeho...nikdo ale neměl problém s mojí psýché...až Vy.....
A tak podle Vaší logiky : ten pan Rezler má jinou zkušenost než já,tak to musí být zamindrákovaný jedinec......
já tedy prohlašuji,že musíte mít malinkatý,ale doopravdy malinkatý mindráček a lehký život....protože přeci máte jiný názor a zkušenost než já.....:-) To je ale blbost,viďte Milane...:-)
Tolik k Vaší logice.
Loučím se s tímto tématem,protože už k němu není co říci.
P.S. Samochvála o své vlastní inteligenci a postavě také o ledasčem svědčí,pane Staňku....
Howg.:-)

Nahoru

Re: STK Mánesova Česká Lípa

No konečně jste se projevil.S úsměvem na rtu Vám přeji krásný den.

Nahoru