STK

Verze pro tisk |

Dnes jsem vyjela autem na STK do České Lípy z Mimoně, kolem desáté jsem byla u STK na Slovance,ale pán-obsluha mě ihned upozornil,že dnes už nedělá, do večera by to prý nestihl....Jen jsem se zeptala,kolik by mě to stálo,kdyby fungoval, on na mě ihned vyštěkl,že ho neuplatím...což mě naprosto šokovalo, neměla jsem v úmyslu,dát někomu ani korunu navíc,jen jsem se ptala na cenu služby za provedení pravidelné technické prohlídky.
Jela jsem tedy dále na STK Klimex-Dorda, tam byla značná fronta a u počítače velmi nezkušená pracovnice,která nebyla schopná ani za 10 minut zapsat jediný záznam do technického průkazu klientce přede mnou, poté oznámila,že už vezmou jen jednoho zákazníka.
Odjela jsem tedy na poslední STK v České Lípě, to už se bohužel blížilo k poledni, u okénka v Mánesově ulici mi paní oznámila,že už mě do oběda neodbaví, ať přijedu odpoledne,nejdřív po druhé hodině až přijde z oběda druhý technik, chtěla jsem jim tam auto nechat a přijít až bude vše hotové, to prý v žádném případě nelze Jela jsem tedy opět na STK Dorda,ale pán- šéf dne,jak mi sdělil, mi řekl,že dnes už nikoho nevezmou, mají prý limity /bylo 13hodin/ To už jsem ho nařkla,že berou úplatky a jinak nedělají,ale nepomohlo mi to. Vrátila jsem se tedy asi ve 13,45, pozice za okénkem už byly vyměněné, seděla tam starší paní a o mé první návštěvě a domluvě nevěděla vůbec nic, sdělila mi,že mě dnes už rozhodně nestihnou prohlédnout,ať přijedu zítra. Naprosto zmožená jsem nebyla už schopná slov, rozhodla jsem se,že bez TK neodjedu, paní se uvolila a milostivě ode mě vzala platbu a dokonce si vzala na mě číslo mobilu,že mi zavolá až to bude hotové a já si mohu přijít pro auto,které jsem tam nechala,najednou to šlo...
V 15,45 jsem se sama vrátila na STK,ale auto hotové ještě nebylo,přestože fronta nebyla prakticky žádná, několikrát jsem si rezolutně stoupla k okénku,co se bude dít dál a kolem půl páté jsem si došla do svého vlastního auta pro pití, najednou se objevil technik a vezl ryhle auto na prohlídku, tam stálo 30 minut bez jakéhokoliv zásahu a když jsem se šla ještě dvakrát zeptat,kdy už to bude, došel mi milostivě technik vylepit známky a já mohla odjet, prakticky celý den jsem strávila na STK v České Lípě a jedna horší než druhá, všude evidentně čekali na úplatek. Nemám důvod dávat úplatky,auto mám nové a bez závad.

Přehled témat Nové téma

Komentáře

Re: STK

Jeden by řekl,že se to odehrálo před třiceti lety!

Nahoru

Re: STK

Jezdím do Nového Boru a nemám problém.Vstřícní,drobné věci sami opraví zdarma,Doporučuji.

Nahoru

Re: STK

A lidi z Boru zase jezdí do Cvikova :-)
Borskou STK taky chválím.

Nahoru

Re: STK

To se stává, když člověk nejvíc spěchá. To si chce vzít den dovolené, přijet hodinu před otevíračkou a dlouhé čekání krátit vzpomínkami na někdejší fronty na mrazáky nebo automatické pračky.

Nahoru

Re: STK

Milane,my tu STK snad nemáme.Ale šikovné a levné automechaniky ano.

Nahoru