Štěnice v České Lípě

Verze pro tisk |

V České Lípě se prý v několika panelácích vyskytly štěnice. Máte s nimi nějakou zkušenost? Jak se jich dá zbavit?

Přehled témat Nové téma

Komentáře

Re: Štěnice v České Lípě

Myslím štěnice jako ty "broučky". Aby se tady zase někdo nevykecával o sledovacích technikách.

Nahoru

Re: Štěnice v České Lípě

Není nic jednoduš-šího.Nechat je vybydlet.

Nahoru

Lupič místo peněz vytáhl zbraň

ČESKÁ LÍPA – Policisté pátrají po lupiči, který v České Lípě ve středu po půlnoci přepadl s pistolí benzinovou stanici. Odnesl si několik tisíc korun, prodavačce neublížil.

„Do benzinové čerpací stanice Avanti v Pražské ulici vstoupil krátce po jedné hodině nad ránem a požádal obsluhu o krabičku cigaret. Poté namísto peněz vytáhl z kapsy pistoli, kterou na prodavačku namířil a vyzval ji, aby mu vydala hotovost z pokladny," popsala mluvčí policie Ivana Baláková.

Žena mu z obavy o svůj život dala několik tisíc korun. Lupič hned poté, co peníze obdržel, benzinku opustil.

„Oblečen byl do bundy s kapucí, kterou měl na místě činu přetaženou přes hlavu, takže mu částečně kryla obličej," dodala Baláková. V případě dopadení lupiči hrozí až desetiletý trest.

Nahoru

Re: Štěnice v České Lípě

Taky štěnice.

Nahoru

Re: Štěnice v České Lípě

Koukněte na www.stenice-postelni.cz , tam najdete všechny informace, které potřebujete. Štěnice jsou momentálně velkým problémem v celé republice. Prakticky se v medicínské řeči jedná o "pandemii". Pouze odpovědné státní orgány nám překvapivě nějak zaspali.

Rozhodně se nepokoušejte hubit štěnice vlastními silami pomocí dostupných prostředků v maloobchodním prodeji, problém tím pouze prohloubíte. Kontaktujte odbornou firmu. A nedejte na řeči, že se nedají vyhubit. Není to těžké, když se to "ostaně jako všechno" dělá pořádně.

Nahoru

Re: Štěnice v České Lípě

Probém je ten že "odborná firma" štěnice chrání a nám tudíž nepomáhá ;-)

Nahoru