10. výročí od povodní

Škárka a Bárta odsouzeni

Verze pro tisk |

Zase mám jednou pocit, že žiju v právním státě. Toho soudce pozlatit.

Přehled témat Nové téma

Komentáře

Re: Škárka a Bárta odsouzeni

Jenom aby tyhle dvě malé ryby nebyly jen pouhou úlitbou bohům.Až půjde sedět vyučený lobbista Janoušek,pak se můžeme bavit o právním státě.A ti dva ještě nesedí...

Nahoru

Re: Škárka a Bárta odsouzeni

Bárta dostal podmínku, vězení hrozí jednomu: Škárkovi.

Žel, jsem třetí, který nemá pocit, že žijeme v právním státě. Muselo by se soudně podstatně víc blýskat, abych zapochyboval o kleptokracii v ČR.

Nahoru

Re: Škárka a Bárta odsouzeni

Na Janouška je uvařeno,vaří se na Vondru.Jen mám skutečně pocit,že ta vláda,za které se poprvé trochu jiskří,bude brzy odpálkována.Aby se nedostalo i na ty hlavy kmotříků.
V našem státě,kde lze udělat třicetikorunou nebo drahým vajíčkem pomalu revoluci,by mne to nepřekvapilo.

Nahoru

Re: Škárka a Bárta odsouzeni

Růženíne, právě proto, že se to dnes rozmázlo, bude nejspíš na dlouho ticho po pěšině. Aby to nepoškozovalo obraz politiky, ututlá se cokoliv, nejprve Vondra a Janoušek. Tož - uvidíme.

Nahoru

Re: Škárka a Bárta odsouzeni

Vondra - bývalý disident s modrou knížkou,dnes ministr jedněch kasáren,Janoušek - vexlák a číšník,kolaborující s komunistickou mocí.Každý zdánlivě na jiné straně barikády (spíš nálevního pultu).To jsou paradoxy jak si dnes takoví jdou na ruku.Harry Turtledove našel inspiraci pro svou Světoválku jistě v našich končinách.Najdete je tam všechny.

Nahoru

Re: Škárka a Bárta odsouzeni pro Novaka

Proč zase lžete?Sám Váš guru Danys z novoborské agitky BB napsal...Když jsem si přečetl „starostovu „výpověď“ ,tak se značně podivuji nad tím, že se ve svém odcházení uvádí jako starosta a ne jako občan....Neznám nařízení,že by starosta,měl své dopisy posílat se známkami,které si platí.
Soukromý dopis pak Danys zdůvodňuje lží...Ve spolku platí zásada, že jsou přijímáni pouze občané a ne žádní funkcionáři, či jiní „potentáti“ !...
Sám multifunkcionář Danys tak vyvrací sebe.
Přestane tato agitka neustále účelově lhát?Myslí si,že občané jsou tak hloupí?
Sám jsem byl na Zastupitelstvu NB přítomen tomu,že PD byl žádán občany i zastupiteli,aby Novému Boru neškodil.

Nahoru

Re: Škárka a Bárta odsouzeni

Tohle totiž nemusel dělat a byla to jeho chyba.Jestliže na nejvyšším orgánu města Zastupitelstvu zazní jak z úst zastupitelů,tak občanů,že PD poškozuje Nový Bor svým chováním/byl jsem tam/,jestliže se od něj distancuje i manželka prezidenta ČR měl by starosta jednat.Ne jako soukromá osoba,ale zvolený představitel města.A jestliže tak jednal,nemusel posílat žádných 50Kč.
...ale tady je to o problémech zvolených politiků na všech úrovních. Úplatky, zneužívání funkce veřejného činitele, porušení povinnosti při správě cizího majetku, podvody atd........
Plně s Vámi souhlasím.
Ale je to taky o způsobu vedení politiky.Odhalené praktiky nahoře-lži,podsouvání,zákulisní machinace,anonymní osočování a pomluvy,promyšlené metody diskreditace osob-nejsou jak vidím jenom výhradou těch vyvolených.Plně se jich chytili i ti dole,ať už zvolení,nebo samozvolení.

Nahoru

Re: Novakovi alias

Měl byste vzít v úvahu toto:
Danys Pavel nedávno kdesi v diskuzi vítězoslavně konstatoval, že i starosta je členem SBB, a proto DP jedná i jeho jménem.

Je tedy pochopitelné, že starosta Dvořák se po dalším poškození pověsti města (zmatky kolem čestného občanství pro VH) od spolku distancoval a svoje členství v SBB oficiálně ukončil.
Dopis byl interní záležitost spolku, starosta chtěl jen zveřejnit fakt, že vystupuje.
Teprve DP na své nástěnce a v internetových diskuzích citoval celý dopis, ABY se pak mohl ohradit proti poškození svého dobrého (?) jména. BTW: Nepřipomíná to rafinované metody veverek?
Po dětinském nařčení ze zpronevěry 10 Kč za známku udělal starosta Dvořák chybu, že z dobré vůle dal městu 50 Kč. Dalo se čekat, že "Novaci" i toto zneužijí a budou to vykládat jako jakési přiznání viny.

P.S.: Nevím, proč všude pořád cpete výmysl, že ve vedení Nového Boru sedí zločinci. Měli byste si počkat na další volby, kdy ZASE zjistíte, že zdaleka nereprezentujete názorovou většinu. A konečně: Dokud se budete schovávat v anonymitě (asi víte, proč) , nemusíme vaše výroky brát vážně. Abych vás parafrázoval: "Novaci" nemají mezi odpovědnými občany města vůbec co dělat.

Nahoru

Re: Škárka a Bárta odsouzeni

Mohli byste nezasvěceným celou tu "kauzu" více osvětlit?

Nahoru

Re: Škárka a Bárta odsouzeni

Soukromá pošta nemůže být odesílána na náklady obce,to platí pro celý MěÚ.
Pokud ale obsahem dopisu/dle Danyse,já ho nečetl/ je sdělení psané z titulu starosty města,pak to není soukromou poštou,což dosvědčuje to,proč předložil PD dopis policii .. Mgr.Dvořák dále uvádí: “ Ze své pozice musím však dnes říci, že jste svojí aktivitou několikrát poškodil jméno našeho města
Dopis prohlásil za soukromou poštu multifunkcionář PD.Vysvětlil to dle svých slov.....Ve spolku BB platí zásada, že jsou přijímáni pouze občané a ne žádní funkcionáři, či jiní „potentáti“ !...
Takže dle něj mohl být dopis pouze soukromý.
Starosta skočil na lep a zaplatil známku.
S Danysem a jeho partou to má tedy hodně co společného.Je vidět,že se zhlédli ve VYSOKÉ politice.Další scénář je jasný.Pod článek v Českol.deníku se slétnou osvědčené a stejné IPadresy,které si navzájem pochlebují a hlavně sdělují "zaručené" pomluvy.
Borák....Jsem přesvědčen, že to nebylo poprvé, kdy starosta Dvořák zneužil veřejné prostředky ke svému obohacení.
RK.... Pane Danysi, jdete správnou cestou. Na návrh starosty má být odškodněn bývalý novoborský tajemník Metál...
Konstruktivní občan ...Ten který ukradl veřejné peníze (poštovné za soukromý dopis), musí být vyměněn za nikoho jiného, který nekrade. atd
Samozřejmě Tichý a tak.zv.Pomník SS zmíněn několikrát
Pomalu si říkám Veverky hadr.Jen zvažuji,kde bere někdo tu drzost,když dostal ve veřejném hlasování 150?hlasů z 6500 odevzdaných,ohánět se dobrým jménem.

Nahoru

Re: Škárka a Bárta odsouzeni

Tak mne napadlo-jestli se VV říká Veverky,Nejsou tady taky někde BreBerky?

Nahoru

Re: Škárka a Bárta odsouzeni

Už je mi to jasnější, díky za vysvětlení. Prostě kravina, teda danysovština jako vždycky. Chyba starosty byla, že v tom spolku s Danysem vůbec byl.

Nahoru

Re: Škárka a Bárta odsouzeni

Podle mě zcela určitě je. Můžeme na to mít přece rozdílný názor? Vy chcete psa bít a zatím jste místo klacku našli ohořelou špejličku.

Nahoru

Pro pořádek:

O závažnosti postojů čestného moralisty a rozhořčeného občana Milose Novaka nejlíp vypovídá fakt, že v Novém Boru nikdo takový neexistuje. Neberte ho vážně.

Zápis ze zastupitelstva pouze informuje o tom, kdo a co tam řekl. Kdyby starosta Dvořák tušil, jak jeho dobrou vůli BreBerky zase zneužijí, nejspíš by si těch 50 Kč nechal v kapse. Celý problém je ve skutečnosti jen další nafouklá prkotina, která 99 % občanů NB vůbec nezajímá.

Nahoru

Re: Škárka a Bárta odsouzeni

Danysovy BreBerky :-))

Nahoru

Re: Škárka a Bárta odsouzeni

Jste s tím trapný. Jen nenávistná snaha najít si záminku. Máte něco lepšího? Pokud je to tak, jak píšete, měl byste už dávno podat trestní oznámení a předhodit ho soudci Šottovi.

Nahoru

Re: Škárka a Bárta odsouzeni

Virtuální "Novaku", to je furt to samý. Nenávidíte starostu, ale protože proti němu nic konkrétního nemáte, snažíte se ho špinit aspoň tady (anonymně, protože jste ubohej srab).

(Opraveno:) Starosta se jako starosta ohradil dopisem, aby ani on ani město nebylo spojováno s často groteskními aktivitami prezidenta SBB. Bylo to úplně v pořádku a taky v zájmu města.

Vadí to jen notoricky známým PPSB (= Pěti a Půl Statečným Borákům).
Nám ostatním ani panu soudci Šottovi ne :o)))

Nahoru

Re: Škárka a Bárta odsouzeni

Opsáno z iDnes 13.4.2012
Šottova věta, že trestní právo se nezastaví před branami politiky, by měla být tesána na průčelí Sněmovny, vlády i všech radnic,aby ti, kdo tam vcházejí,věděli,že nejsou nadlidé, natož pak polobozi.

V Boru bych si to uměl představit ne vytesaný, ale třeba namalovaný na skle. Co říkáte ?

Nahoru

Re: Škárka a Bárta odsouzeni

Myslím,že ten dopis byl osobním dopisem starosty.Jeho pošta nemusí být přeci pouze "oficiální".Z titulu své funkce přeci může popřát k dobrým výsledkům např.sportovcům,poděkovat někomu za užitečnou aktivitu nebo statečný čin.Stejně tak ale může někoho osobně napomenout,třeba za nepořádek ale i nevhodné chování.Nemyslím,že by takovou poštu měl hradit.
Pokud by to bylo ale stylem já jako občan NB,pak by to v pořádku nebylo.
Pan Danys ve svém Nekrologu,který hned starostovi věnoval,ale uvádí ,že byl psán ...Z titulu,,,,.Proto s ním taky hned běžel na policii.

Nahoru

Re: Škárka a Bárta odsouzeni

Bárta právě v televizi oznámil kandidaturu na prezidenta.

Nahoru

Re: Škárka a Bárta odsouzeni

Já doufám,že když to oznamoval,tak ho někdo daboval pořádným hlasem.Třeba pan Srstka :-)

Nahoru

Re: Škárka a Bárta odsouzeni

Je fakt, že jsem si to vymyslel. Ale uznejte, že příliš fantazie k tomu nebylo třeba.

Nahoru

Re: Škárka a Bárta odsouzeni

Když můžou mít BreBerky prezidenta Danyse, tak proč by nemohly mít VeVerky za prezidenta Bártu? (Víta Bártu).

Nahoru

Re: Škárka a Bárta odsouzeni

Morální předpoklady by k tomu měl...

Nahoru

Re: Škárka a Bárta odsouzeni

Vážený pane Novaku!Pokud by měl starosta náturu PD,už by běžel na policii,aby jste vysvětlil svá slova o tom,že je zločinec.
Ve svém NEKROLOGU starostovi píše PD-přesné citace
....Když jsem si přečetl „starostovu „výpověď“ ,tak se značně podivuji nad tím, že se ve svém odcházení uvádí jako starosta a ne jako občan Mgr.Dvořák .
... Mgr.Dvořák dále uvádí: “ Ze své pozice musím však dne říci, že jste svojí aktivitou několikrát poškodil jméno našeho města „ Toto stanovisko starosty Mgr.Dvořáka jsem předložil na Policii ČR
Sám tedy označil dopis za starostovu poštu,nikoliv soukromou občana Dvořáka.
To co s tím udělala zcela promyšleně dopředu vaše parta je jiná věc a slušní lidé si o tom myslí své.Ale už máte konečně zločince za devět padesát,tak můžete být spokojeni..

Nahoru

Re: Škárka a Bárta odsouzeni

Na zvukovém záznamu z jednání zastupitelstva bude slyšet hlavně velké pobavení a smích v sále,které způsobila odpověď starosty panu Stehlíkovi,že vzniklé nedopatření (odeslaný soukromý dopis) napraví a poukáže městu 50 Kč jako dar.

Nahoru