10. výročí od povodní

Předčasné volby

Verze pro tisk |

Už máte své koně pro nadcházející volby? Anebo už jste rezignovali a k volbám ani nepůjdete?

Přehled témat Nové téma

Komentáře

Re: Předčasné volby

Zkuste si jen sám pro sebe takový experiment:
Sepište seznam poslanců, senátorů a ministrů, přidejte další jména z vedení politických stran - a pak podtrhněte ty, na které něco "skandálního" bezpečně víte.
Vsadím se, že jich bude jen nepatrná menšina.
Kdybyste totéž udělal se seznamy kandidátů do voleb, bude jich ještě menší podíl.
Uplatňovat princip kolektivní viny je logická chyba úsudku, nesmysl a kravina i v politice.
A blbosti bych neříkal nostalgie...

Nahoru

Re: Předčasné volby

Zavedených stran a jejich skandálů mají všichni už dost . Různých omezujících opatření poslední vlády taky. Domnívám se, že řada voličů proto půjde i do rizika nových stran a jmen a další buď z
protestu anebo z nostalgie dají hlas KSĆM.
S tím druhým odstavcem - o svobodě - zcela souhlasím.

Nahoru

Re: Předčasné volby

Když vynechám tu momentální (nenormální!) situaci:
Žádná strana u nás opět nezíská nadpoloviční většinu. Proto je třeba volit zavedené strany s reálným a věcným programem, a kroužkovat spolehlivé kandidáty schopné podílet se na státotvorné a perspektivní koalici. Proto nebudu volit jepičí pidistrany ani populistické revolucionáře, kteří by chtěli všechno zbourat a jsou proti všem ostatním. V tomto smyslu mají voliči spoluzodpovědnost za výsledek voleb. A v tomto smyslu jsme všichni jenom MY - občané.
Vím, že popisuju ideál. Ale o ten bychom přece měli usilovat, i když není úspěch nikdy předem zaručen. Připomenu tady závěr recenze politologa Balíka na Klausovu knihu My, Evropa a svět:
"...kniha je jakousi bilancí, snad rekapitulací před další etapou autorova veřejného působení. V tomto kontextu jsou možná klíčové dvě pasáže, které sice v knize nejsou uvedeny vedle sebe, které ale spolu těsně souvisí. V závěru jedné z kapitol nalezneme bohužel zřejmě pravdivý povzdech, že krátké období polistopadové svobody, důvěry v člověka a jeho schopnosti bylo jakýmsi náhodným vychýlením z jinak přirozeného stavu. Na jiném místě pak je připomenut důležitý Hayekův postřeh, a sice že svoboda nepřetrvá, nebude-li každou generací znovu zformulována a nebude-li znovu zdůrazněna její hodnota."
http://www.revuepolitika.cz/clanky/1892/pocity-po-vice-nez-dvou-desetile...

Nahoru

Re: Předčasné volby

Jsem z toho vyrozuměl pane Tichý , že když vedou zemi naši vyvolenci, tak jsme všichni MY , vedou-li zemi politici, kteří se nám nezamlouvají , tak jsou to ONI . Jde jenom to , kolik lidí se s garniturou ustavenou po volbách ztotožňuje. Co se týče momentální situace , kdy vládnou ti , které nikdo nevolil , tak to budou nejspíš JEHO .

Nahoru

Re: Předčasné volby

Pěkná glosa Lubomíra Stejskala k Babišovu sloganu "Jsme schopný národ. Jen nás řídí nemehla".
Cituji: "Věty na první poslech líbivé, pravdivé, trefné. Populistický skvost. Má ale háček. Ty, kdo nás tak či onak z nejvyšších pater demokratické politiky řídí, musel někdo zvolit. Prezidenta, premiéra (toho současného tedy zrovna ne, ale to je "zemanovská anomálie", jinak samozřejmě ty ostatní ano), minulé (i budoucí) poslance a senátory. A kdo je zvolil? Národ. Jsou-li ale podle Babiše ti zvolení (co nás řídí) nemehla, tak jako národ zase tak schopní nejsme. Buď platí jedno, nebo druhé. Ale jako slogan na billboard docela dobré." (Stejskal.estranky.cz)
A za sebe dodávám: Dělení na MY a ONI = pořád stejná hloupost, protože to už dávno neplatí!

Nahoru

Re: Předčasné volby

Kdyby jen Babiš! Slibujou všichni,ale po volbách zase nastane ticho po cyklostezce.

Nahoru

Re: Předčasné volby

No,dneska měl Babiš mezi Uranem a Priorem slibotechnu.Viděl jsem vás tam všechny.Vyhrožoval prací a lepším životem pro všechny.......a na doživotí.Můžete mu dát hlas.....do urny.

Nahoru

Re: Předčasné volby

Alane,taky by mě naštvalo,kdyby mě někdo, při poslechu Janáčkovy Sinfonietty,obvinil,že polouchám Black Sabbath :-))

Nahoru

Re: Předčasné volby

Však já jsem to tak i pochopil. To jenom to slovní spojení "angažovaný občan" mi evokovalo vzpomínky na doby minulé.

Nahoru

Re: Předčasné volby

Alane, chtěl jsem říci, že angažovaní občané by měli sledovat , zda jimi zvolení zastupitelé dodržují zákony a pracují ve prospěch občanů města. Nemusel by tu být ten všeobecný marasmus.

Nahoru

Re: Předčasné volby

Jen aby se nám ta angažovanost občanů nezvrhla po příštích volbách do podoby jak známe z doby před listopadem 89. Myslím tím Pomocnou stráž Veřejné bezpečnosti jako organizaci pro angažování uvědomělých občanů v komunistickém Československu při udržování veřejného pořádku. Měli jsme jednoho takového v domě, přišel z práce,navlékl si na rukáv žlutou pásku a kontroloval dodržování zákonů, zejména těch týkajících se socialistického soužití. O mě podal hlášení, že si pouštím Black Sabbath.

Nahoru

Re: Předčasné volby

Hillbille, ano zapojuji se do komunální politiky aktivně, sleduji bedlivě, zda námi zvolení komunální politici dodržují zákony . Neštěkám , to nemá efekt .
Buďte bez obav , jsem stále angažovaný občan , bez ohledu na jakékoliv momentální 4leté politické vedení města.

Nahoru

Re: Předčasné volby

Jo, jo , komix BLUE MEAT jede dál.

Nahoru

Re: Předčasné volby

http://luborjost.blog.idnes.cz/c/361752/ODS-varuje-pred-novymi-mesiasi.html

Nahoru

Re: Předčasné volby

Myslíte Dvořáka? Podle mě je úspěšným starostou. Jen tady zakomplexovaně blábolíte. Že má někdo potřebu se aktivně účastnit politiky, ještě neznamená nic špatného. Zajímalo by mě, jak se aktivně zapojujete vy do budování občanské společnosti. Asi jen těmito štěky, ne?

Nahoru

Re: Předčasné volby

Já bych chtěl taky takovýho starostu, jako má Kamziik , ale to bych se musel přestěhovat :-)
To my máme starostu - pro TOP 09 v první řadě, pak pro Starosty pro LK v druhé řadě a nakonec pro občany města . A při každých volbách to zkouší dostat se dál . Až mě udivilo, že je na kandidátce tentokrát na 10. místě. Jeho strana voliče už netáhne , má správný odhad a tak bude lépe zůstat ještě rok starostou.

Nahoru

Re: Předčasné volby

Jsou stejného smýšlení jako všichni z roudnického Johnsonu (kterým se to už taky krátí).

Nahoru

Re: Předčasné volby

Dark Side: No bábu tutovku Zaorálka bych nevolil ani při pohospodské viróze, ba ani toho Bendu ne. Asi dopadnu jako Vy a nepůjdu tam, nebo tam hodím někoho jako Balbínovu poetickou stranu..Jediný politik, kterému věřím je náš obecní starosta (nestranník), a ten naštěstí ambice k vyšší politice nemá, jsem za to rád.

Nahoru

Re: Předčasné volby

hlodavče,to záleží na tom jakého jsou ti horníci smýšlení! Jak jsou uvědomělí.Sejdou-li se v kavárně,tak to tam prodiskutují.a kdyby si nevěděli rady,jistě jim sluníčkáři poradí.

Nahoru

Re: Předčasné volby

Co myslíte,půjdou dělníci z Dolu Paskov volit?A z hutí?Nebo mají úplně jiné starosti?

Nahoru

Re: Předčasné volby

Starej morous nééé,ale starej skeptik.Není nic zdravějšího pro prostého člověka,navíc když kouká a vidí.K volbám asi půjdu,ale ne každému by se můj výběr líbil.Připadá mi to jako když Bůh představil Adamovi Evu a řekl mu - Vyber si!
Můžeš mi klidně tykat,jako dřív.

Nahoru

Re: Předčasné volby

Dark Side, z vás se teda stal starej morous. Vy teda k volbám nejdete? Už budete jen remcat a říkat, jak je všechno na hovno?

Nahoru

Re: Předčasné volby

Kamziiku,vol Marka Bendu.Tam víš naprosto jistě kterého vola volíš.Zaorálek je taky tutovka.

Nahoru

Re: Předčasné volby

To jste to Hillbille vystihl dost přesně. Bulvární média jsou daní za naší demokracii. Nějaká seriózní data řadového voliče nezajímají. (Ale sliby typu ,,nandáme to bohatejm´´, nebo ,,všechno bude zadarmo´´ jistě zajistí dostatek hlasů.) Prostě závistivost, rovnostářství a buranství se nás drží zuby nehty. Opravdu nevím koho volit. Pravici asi, ovšem ODS a TOP nechci.

Nahoru

Re: Předčasné volby

To je toho, pár fotomontáží a některé ještě trapné. Nahoře psal růženín, o jaká data se máme zajímat, ale bohužel je to tak, že nejčtenější je Blesk, nejsledovanější Nova a podle toho volby dopadnou - bulvárně. Demokracie má víc mezer, než jsme si mysleli.

Nahoru

Re: Předčasné volby

pěkně se to rozjíždí
http://www.denik.cz/z_domova/titanic-ods-volim-pramici-cesi-si-utahuji-z...

Nahoru

Re: Předčasné volby

Protože zásadně nevěřím tomu "Zadarmo" a něco za nic,budu volit pravici.A pro zajímavost v rozhodování se řídím nikoliv sliby,kecy a pomluvami jiných stran.Existují tzv.ratingové agentury,především Moodys,kterým věří investoři a banky se jimi dokonce řídí.Zcela jasně je u nich nejlepší Kalousek,to je fakt.Taky jsme měli díky němu pouze 4% úrok ze státního dluhu.Pro srovnání machr Zeman měl 6,2 a zhoršili mu to na 6,6,protože sekal dluhy ve výši 10%HDP.Takže místo Kalouskových 70mld úroku,bychom platili nějakých 110mld ročně.A to už je porce
Ale koho tohle zajímá...Hlavně to zadarmo.A zdanit ty bohaté...tedy těch pár,co nemají ještě sídlo v jiné ,přívětivější zemi.

Nahoru

Re: Předčasné volby

Taky říkám.Měli jsme tu nechat France Josefa a byl by pokoj.Můj prastrýc Antonín Sobotka tenkrát poslancoval a ani se neoženil.Ne že něco bral,naopak,musel si to platit.A na založení rodiny,jak říkala babička,zkrátka neměl peníze.Dnes je politika výnosný byznys.Bohužel.

Nahoru

Re: Předčasné volby

Před krajskými volbami jste taky strašili a já jsem s jejich výsledkem i fungováním krajské koalice v rámci možností spokojený.

Nahoru

Re: Předčasné volby

Přikloním se k hlodavcově názoru.Žabomyší válka o tom co je a není levice - pravice je zbytečná.Vše se bude po volbách opakovat,tak jako tomu bylo dosud.Získáte jistě svůj soukromý pocit demokracie,ale to bude to jediné.Voliči by dali najevo svůj názor tím že zůstanou doma.Jenže zase někteří dají politikům najevo,že s jejich zlodějinami a nesmyslnými rozhodnutími počítají do budoucna.Pak tu bude opět ten výsledek,ale na tom se budeme podílet už všichni.Přinejmenším svými penězi.

Nahoru

Re: Předčasné volby

Jen si zavdejte režimních ataků na svobodný názor.Ono vám sklapne.

Nahoru

Re: Předčasné volby

Hlodavec jen provokuje. Volí několikrát denně: najíst se, nenajíst se? Vykadit se, nevykadit se? Napsat hovadinu, nenapsat hovadinu? A jiný to má třeba tak, že si říká: Dám to Paroubkovi, nedám to Paroubkovi? A jelikož Paroubek nekandiduje, tak má po volbě. Jiný to má třeba tak s kaděním: chtěl by a nemůže. Jinej zase nechce, ale potřebuje. Volíme celý život, ale občas je to na hovno.

Nahoru

Naopak: normální je volit!

Pokud, vážený hlodavče, budete důsledný, klidně nevolte, ale nepleťte se nám do toho, neagitujte tady pro váš menšinový "názor" a hlavně - nekritizujte pak výsledek, na kterém se předem odmítáte podílet.

Nahoru

Re: Předčasné volby

Normální je nevolit.Vše ostatní je zločin.A teď můžete začít do mého názoru kopat.

Nahoru

Re: Předčasné volby

Myslím, Zahradníku, že se nic nestane, když právě vy dáte do urny lístků víc. Zase to tolik neselektujte.

Nahoru

Re: Předčasné volby

Já prozatím selektuju, komu určitě hlas nedám a bude jich dost.

Nahoru

Re: Předčasné volby

To je zase kdo? A komu to vrazí věčný kritik Dark Side?

Nahoru

Re: Předčasné volby

Jakou levici? Snad ne tu "pravou"?

Nahoru

Re: Předčasné volby

Já za sebe určitě nebudu volit levici. Ale on tady možná nikdo jiný ani není, ne?

Nahoru

Re: Předčasné volby

Tož co, pozměnili jste trochu názory v průběhu předvolebního boje?

Nahoru

Re: Předčasné volby Babišova úžasná odpověď

Babiš: :". Za dobrého politika se považuje ten, kdo má odpověď na všechno. Nikomu nevadí, že nezasadil ani strom, nepostaral se o rodinu, nikoho v životě nezaměstnal. Ale to mu nebrání v tom, aby zasvěceně mluvil o zaměstnání, o ekonomice a daních. Mají to nabiflované, ale ve skutečnosti tomu nerozumějí".

Nahoru

Re: Předčasné volby Babišova úžasná odpověď stratega

Pravda je ,že Babiš v tom umí chodit.Vyvolal soudní jednání s ústavem Paměti národa,aby se očistil z agentství pro StB.Pak se na soudní jednání před pár dny nedostavil a tak budeme čekat až po volbách.To už to bude jedno.
Zkrátka úžasný strateg

Nahoru

Re: Předčasné volby

Tak Vltavín už taky naletěl na plky úžasnééého populisty (co ten může vědět o tom, co dělali kandidáti dosud, jaké mají rodiny, jestli náhodou nesázejí stromy atd.). Mimochodem: tím "nikomu nevadí" obviňuje šmahem i voliče. A co víme o výběru kandidátů ANO, abychom mohli věřit, že o nich to biflování neplatí?

Mnohem přínosnější je třeba přečíst si, jak "Studenti píší noviny" v MFD. Nebo si poslechnout, co říkají stejně mladí skautíci a Jan Šolc z Liberce. Je to rozumnější, a proto taky optimističtější:
http://oldskaut.cz/o-volbach-a-tak/

P. S.: Možná jste taky v debatě lídrů zahlédli docela pohlednou dámu v červeném, jejíž každá druhá věta začínala slovy "Já se domnívám", pak následovala běžná fráze a po tečce se vždy nezapomněla pyšně rozhlédnout a usmát. Kandiduje za ANO...

Nahoru

Re: Předčasné volby

Dnes již hřímají sociální demokraté,že první co udělají je,že sníží nezaměstnanost .A rozhýbají ekonomiku.Jaksi tradičně nepíší konkretně jak.
Ale to hlavní.Ústecko a Ostravsko-oblasti kde to nejvíc skřípe jsou přeci již hodně dlouho v držení rudo-oranžových koalic.S jakým výsledkem?Nezaměstnanost je stále vyšší.
Tuhle jsem jel kolem parku v Ústí.Listí opadává a začínají prosvítat lavičky.Docela obyčejné,ale mají dvě zvláštnosti-oranžová barva a cena 60 tis.Kč

Nahoru

Spasitelé mašírují

Už jsou tu zas, spasitelé. Přimašírují před každými volbami, zkritizují všechno a všechny a vyřeší všechno - hubou. A do dalších voleb nevydrží. Kolik už jich bylo! ODA, US, VV, LIDEM ... Zazářily, prskly, zhasly. Kde jim je dnes konec? Což se nikdy nepoučíme? Už zas pošilháváme po jiných? Pořádná partaj má svůj program na desetiletí dopředu. Proto taky ta desetiletí musí vydržet. Poctivá politika je běh na dlouhou trať. Nemůže to být chiméra vymyšlená, aby vydržela právě tak ty 4 roky do dalších voleb. I kdyby to se svými sliby myslela sebeopravdověji, technicky prostě nemá na to, aby je splnila. Nemá smysl takové partaje volit, byť by pro tu chvíli měly třeba i dvouciferné volební preference. Je to předem zahozený hlas.

Nahoru

Re: Předčasné volby

Vltavín nenaletěl, ale tento výrok Babiše je perfektní. Vždyť si vzpomeňte proč Vás nenechali za minulého režimu učit. Prý jste nebyl schopen si udělat u dětí respekt . Ve třídě byl rachot, že nebylo slyšet vlastního slova.. Neuměl jste to. Jste však schopen na jakékoliv téma napsat sáhodlouhé povídání jak by se to mělo...
Všichni lídři pronesou občas nějaké moudro, ale toto Babišovo, je perfektní.

Babiš: :". Za dobrého politika se považuje ten, kdo má odpověď na všechno. Nikomu nevadí, že nezasadil ani strom, nepostaral se o rodinu, nikoho v životě nezaměstnal. Ale to mu nebrání v tom, aby zasvěceně mluvil o zaměstnání, o ekonomice a daních. Mají to nabiflované, ale ve skutečnosti tomu nerozumějí".

Jinak já volím ....

Nahoru

Re: Předčasné volby

...Bobovřesky !

Nahoru

Re: Předčasné volby

Vltavín jako obvykle blábolí a nakonec svým pohádkám snad i věří. Ve skutečnosti jsem učil od září 1963 (s přerušením vojny) až do roku 1976 na vesnických i městských školách, na prvním i na druhém stupni. A výpověď jsem podal sám! Už jen tento fakt usvědčuje zastupitele Doškáře ze lži. I když pro jistotu připsal to "prý", aby to mohl případně svést na někoho jiného.

Nahoru

Re: Předčasné volby

Podstatný je výrok pana Babiše: :". Za dobrého politika se považuje ten, kdo má odpověď na všechno. Nikomu nevadí, že nezasadil ani strom, nepostaral se o rodinu, nikoho v životě nezaměstnal. Ale to mu nebrání v tom, aby zasvěceně mluvil o zaměstnání, o ekonomice a daních. Mají to nabiflované, ale ve skutečnosti tomu nerozuměj.
Dnes jsem obdržel leták. Ano, aj teba si kupím. Hrdlička útočí na agenta STB Babiše, který jako agent levice rozbíjí pravici.
Jinak za Babiše se staví Karel Janeček. Přes jeho naivitu,, je to pro mne důležitý názor!

O tom, že jste byl špatný učitel hovoří vaši kolegové kantoři z Mostu. Pro mne, ani pro volby, to není důležité.
"Prý jste hrál dobře na piano a saxofon. To by Váš kolega určitě byl ochoten říci i veřejně, to že žáci s vámi cvičili a Vy jste byl bezradný, to už veřejně říci nechce.
Není to podstatné.
Volby budou podle vás opět nepovedené. Voliči nenaletí Vám, oni naletí někomu jinému.
Pro ty, komu volič naletí, to budou volby povedené. Voliči naletí, podle své svobodné vůle.
Létání voličů je úžasná věc. Nejlépe je létat a nevolit. Pak nemáte komu naletět. Ani toto však není pravda!
A je zde opět staronové téma! Podle Babiše :". Za dobrého politika se považuje ten, kdo má odpověď na všechno. Nikomu nevadí, že nezasadil ani strom, nepostaral se o rodinu, nikoho v životě nezaměstnal. Ale to mu nebrání v tom, aby zasvěceně mluvil o zaměstnání, o ekonomice a daních. Mají to nabiflované, ale ve skutečnosti tomu nerozumějí".

Nahoru

Re: Předčasné volby

Pane Doškář,vy jste musel mít strašně nešťastný dětství....

Nahoru

Re: Předčasné volby

To bylo zákeřný - jak na něj, tak na nás. Teď se rozjede novoborský kolotoč. Co se vrátit k tématu? Nebudou černým koněm voleb Svobodní? Na facebooku se přidávají další a další fanoušci.

Nahoru

Re: Předčasné volby

Zákeřné je jestliže někdo zneužívá každé diskuze,aby mohl šířit svoje pomluvy a lži.Co má učitelování pana Tichého společného s volbami?.....Doškáře
Ale k tematu.Svobodní mají spoustu myšlenek s kterými se dá ztotožnit.Bohužel hlavně ekonomické myšlenky zároveň popírají vystoupením ČR z EU.Opětovným zavedením celnic by malý exportní stát šel do paďous.

Nahoru

Re: Předčasné volby

Je určitě velmi smutné že totalitní pravdoláskařský kapitalismus smrdí i na školách.On devastujícím způsobem zapáchá všude.Co z těch dětí vyroste?Dotovaní Berani.

Nahoru

Re: Předčasné volby

Beran,další nešťastné dětství .A nyní zařazen veřejně jako fanatik do jednoho pytle s neonacisty.To člověku taky nepřidá.Jenom nechápu,co ty plky pánů Odpůrců mají společného s volbami a tématem diskuze.
Tedy mimo snahy znechutit jiným diskutovat.

Nahoru

Re: Předčasné volby

Nic si z "Berana" nedělejte. On jen UŽ ZASE rozvíjí svou poslední proti-učitelskou fixní ideu. Je to jen anonymní srab a v pátek má jen jeden hlas, naštěstí.
...je potřeba jenom odvaha editorů: nebát se vymést z diskuzí ten anonymní svrab :o)))
Všimli jste si, jak se v posledním odstavci soudruh "B." odkopal?
A kolik je v Boru a okolí talentovaných mladých učitelů bez práce, víte o tom něco?

Nahoru

Re: Předčasné volby

Z nich si nelze vážně něco dělat.Kopou kolem sebe,na víc už nemají.Jsou to evidentně nešťastní lidé.Je mi jich líto,ale to je tak vše.

Nahoru

Re: Předčasné volby

Berane,ty válíš.Potřeba mít nepřítele za každou cenu se už nenosí.Možná máš stále a pořád strach z StB(ani se nedivím,je to snadno blábolitelné i za střízliva)ale já osobně mám obavy z organizovaného kapitalistického zločinu který devastuje tuto zemi a který donutí generaci po nás k emigraci za kopečky.A Rudé Právo si mohou přibalit s sebou...a Lidovky k tomu.Věřte mi....kdyby mi bylo o třicet let méně,tak už tady v tom pravičáckým smradu dávno nejsem.

Nahoru

Re: Předčasné volby

Ono totiž k tomu,Hlodavče dochází.Spousta mladých schopných lidí je už odsud pryč.Jenže,kdo to tu napraví?Možná to tu vylidníme a dějiny se budou opakovat.Jako za Přemysla Otakara II.Posunout to dopředu přijdou lidé odjinud.
A kam tě táhne levicová vůně?Pochlub se

Nahoru

Re: Předčasné volby

Ubytovny pro socky praskají ve švech,ghetta rostou jak houby po dešti....jaké pak vylidnění,když nezaměstnanost roste už 24 let(neboli téměř čtvrt století).A mě osobně to táhne k jediné možné politické alternativě:DIE FENSTRPOLITIK.

Nahoru

Re: Předčasné volby

Výpověď jste podal sám a všichni si, prý, oddychli.
Jinak ještě jednou pro pana Tichého, nerozporuji, že jste učil. Vaši bývalí kolegové kantoři tvrdí, že jste hrál výborně na piano a na saxofon. To že jste neměl kázeň ve třídách, to je věc pod kterou se podepsat nechtějí a mne nezbývá nic jiného uvádět formulaci, že prý jste neměl kázeň a děti si při vašich hodinách dělaly co chtěly.

Takže pane Tichý nelžu. před národem tvrdím, že jste prý hrál dobře na piano a na saxofon.

Jinak já volím Hlavy vzhůru a líbí se mí některé formulace pana Babiše!

Za chvíli se dovíme, kdo nosil kytky Husákovi.

Nahoru

Re: Předčasné volby

Kejhá tu dokolečka tak akorát Beran a Doškář.A v čím žoldu pracují?Stačí se podívat na spolupracovníka Cincibuse a jeho stránky v KČP.Vlajky s masovými vrahy Stalinem a Gotwaldem už sundal.Ale aspoň na tričku si je nechali.Zde máme soudruhy v plné parádě
http://www.klub-pohranici.cz/news/a64-vyroci-obrany-republiky/photogallerycbm_960565/16/#img00020-jpg2
Jo Cincibus,Uksa,Doškář a Danys.
V jakém žoldu pracují?Po shlednutí fota má každý jasno.

Nahoru

Re: Předčasné volby

Berane,ty patříš do vyhnanství do Detroitu už jenom za to že jsi.Já taky chodil za socialismu do školy a oslovování soudružko učitelko mi nevadilo ani stop žádných traumatizujících na mě nezanechalo.Naopak.Já si svých bývalých kantorů a kantorek dodnes nesmírně považuji,byli to slušní lidé a slušné lidi z nás udělali.S respektem a úctou k člověku a přírodě!Věříš tomu Berane,že už tenkrát nám naše oddílová vedoucí říkala že potravinami,elektřinou a pitnou vodou správný mladý svazák v žádném případě neplýtvá?Že jsme byli vychováváni k poctivé práci??K úctě ke starším???Co na tom proboha vidíš bolševického.Že mě učili že správný mladý komunista na dluh nežije,protože to je cesta k záhubě?Podívej se kolem sebe na současný stav světa a režimu.Mimochodem....z čeho žiješ?Jsi někým vydržovaný?

Nahoru

Re: Předčasné volby

To by jsi se Hlodavče divil.Beran za socialismu poskakoval u KOVA a drmolil Wechseln,wechseln.A dneska?A´t,ti poví,proč musí být v ilegalitě.

Nahoru

Re: Předčasné volby

"Beran" by měl co nejdřív navštívit docenta Chocholouška. Slyší totiž hlasy: Tichý bude ve volební komisi (ve skutečnosti v žádné nejsem!) - a už to jede: ovlivňuje voliče, falešné lístky, špinavá práce, pro koho, v čím žoldu, opět? Ubožák: kdybych sám kdysi pro zasmání neocitoval slib socialistického učitele, neměl by o čem psát.

Zastupitel Doškář je trochu jinej případ. Už 4 x nám tady ocitoval klasika Babiše, z toho 2 x v jediném příspěvku. A množí se mu "prý". To aby ty prkotiny mohly případně neplatit, on je přece pouze cituje :o)))

P. S.: Pokud si nevymyslel úplně všechno (ale jen to, že mě ze školství pro neschopnost vyhodili), znamená to jediné: Když se pánům někdo znelíbí, nelitujou času ani nákladů, aby si jeli zapátrat po jakékoli špíně (třeba až do Mostu), kterou by pak na něj vybalili... To ovšem vypovídá víc o nich než o mně. A s mými články už to nemá společného vůbec nic. Kádrovákům nazdar!

Nahoru

Re: Předčasné volby

Lhaní ,špiclování,podsouvání to jim, jde.Jak jinak by byl dokument o nich vybrán mezinárodní porotou do sekce FANATICI.Dle slov Danyse byli věrně zobrazeni a tak se ocitli zákonitě v jednom pytli s Neonacisty a Teroristy.
Tak je vidí Svět.Ostuda nejen Nového Boru,ale i ČR.
A zmiňte se o učitelství sester Doškářových.To se dle něj nesmí.Že bychom pátrali ala Doškář?

Nahoru

Re: Předčasné volby

Hele, tak si založte jiný téma. Tohle jsem založil já a myslel jsem, že se budem bavit o volbách a ne o tom, kdo má jaký mindrák.

Nahoru

Re: Předčasné volby

Prosím redakci, aby Beranovi zrušila účet. Jen tady plive a uráží, do vlastní diskuse se nezapojuje.

Nahoru

Re: Předčasné volby-zlatý Kalousek

Česko srazilo své zadlužení nejvíc v rámci EU.
Pro období tří čtvrtletí je to podle ministerstva zároveň první pokles od 90. let. Za pololetí klesl o 14 mld,v třetím čtvrtletí 25 mld.
Čím nižší dluh,tím,nižší úroky,tím víc peněz ve státní pokladně.Jednoduché logické.Kalousek splnil,co sliboval
Jsou však strany s plakátem nabubřelého Peciny,který se chlubí-odstřihli jsme Kalouska !A hloupý volič tomu tleská.
A to bude socialistická jízda-zaplatíme alimenty,zvýšíme mzdy,důchody,mateřskou,socialní příspěvky,příspěvky do zdravotnictví a zdravotnictví bude zadarmo!
Každej mejdan něco stojí.Nezávidím dětem ani vnoučatům.
Osud dalších generací je podnikatelům se socialnem lhostejný.Vždyť průvod nespokojených pracujících se dá vést s hodinkami za půl mega na ruce.

Nahoru

Re: Předčasné volby

Nějak jsem nezaznamenal v České Lípě předvolební agitaci Strany zelených. Letáky, plakáty, bilboardy .... nic. Nějaká akce? Ale možná jsem si jenom nevšiml. Co Vy?

Nahoru

Re: Předčasné volby

Včera odpoledne mezi OD Andy a Bancem, mezi 13. a 17.hodinou, již tradiční kontaktní kampaň Strany zelených. Nabízela se česká jablíčka, která bývala našim nejhojnějším ovocem (snad s výjimkou švestek), dneska se dovážejí až z jižní Ameriky! Na to oslovení reagovali většinou velmi vstřícně. Dokonce i ti, kdo mají vlastní ze zahrádky, nakonec ochutnali, aby zjistili, jaká umí konkurence. K jablíčkům, kdo měl zájem, mohl dostat letáček A5 se stručným programem a s odkazem na úplný program na webu. Plakáty a bilboardy nebyly, jednak je to zbytečně drahé, a pak, voličům všechny ty ksichty už stejně splývají v jedno, takže to ani není moc účinné. Na rozdíl od roku 2010, kdy byli voliči na Zelené dost naštvaní, tentokrát prakticky nebyly negativní reakce. Někteří si vzali jen jablíčka s tím, ať si letáčky šetříme, oni že již jsou rozhodnuti nás volit. A rozhodnutí voliči jiných stran prostě jablíčka či letáky odmítli, ale někteří si je nakonec přečce vzali po vysvětlení, že je to přece k ničemu nezavazuje.

Nahoru

Re: Předčasné volby

http://volby.idnes.cz/poslanecka-snemovna-2013.aspx?y=domaci/volebni-kalkulacka-2013.htm
Zde si můžete zkusit ke které straně tíhnete.?Mně vyšlo první i druhé místo.Docela jsem byl překvapen.Je kvalitní.

Nahoru

Re: Předčasné volby

Až budete zase lkát nad politickým vývojem v zemi, zamyslete se nad tímto postřehem jednoho historika:

"Zrovna teď, pár dní před volbami, mi jeden pán vykládal, že asi bude volit kandidátku, o níž nic neví, protože zrovna slyšel jejího zástupce velice chytře mluvit. Mému pánovi není osmnáct, ale sedmdesát, celý život pracuje jako expert ve státní správě a celý život se také diví, odkud do úřadů přilétají neschopní šéfové. To je prosím politické šílenství nejvyšší jakosti! To už chce disciplínu, výdrž a stabilní kulturu POLITICKÉHO NEMYŠLENÍ. Není to kultura nevinná. Ničí politiku v samém zárodku. Těžko zastupovat někoho, kdo zastoupen být nechce, kdo odmítá debatu o zájmech a pěstuje si místo toho sympatie k milým lidičkám, ... seznam nejpopulárnějších politiků z popřevratových časů je dobrý podklad k úvaze, proč vypadá česká politika, jak vypadá. A nesestavoval ho žádný kmotr."
viz MFD 26.10.13, Tomáš Zahradníček: Zpívat s anděly. Češi a politika

Nahoru

Re: Předčasné volby

Pane Tichý, napište taky třeba něco o tzv. nepolitické politice, jak ji vysvětlovat dnes, nejlépe sám za sebe a nikoliv odkazy na články někoho jiného. Diskutuje se zde lépe s někým než s MFD.

Nahoru

Re: Předčasné volby

O úrovni voličů Babiše svědčí to,že ve Středočeském kraji vyhrál jeho kandidát,doposud neznámý člověk.Dokonce až z 13. místa,s 8500 preferenčními hlasy.Co na něm bylo tak zajímavého? Příjmení Babiš.Ikdyž jméno Miloš.

Nahoru

Re: Předčasné volby

Máte pravdu , Růženíne - zafungovalo kouzlo nechtěnného. Budu teď jen zvědavej, jestli nenastanou nějaké posuny v rámci kandidátek, myslím jestli se třeba Miloš Babiš vzdá mandátu. Asi nepočítal se zvolením. V jedné z diskuzí takové jednání pan Tichý vyloučil ( z důvodu , že být poslancem jsou dobré penníze ).Tvrdil, že se to děje jen na komunální úrovni. ( Tam je to paradoxně téměř zadarmo, kromě starosty a místostarosty ). Vzpomněl jsem si ale později , že v ranných porevolučních volbách se to tak ale dělo. Jako vějička kandidovali např. známí herci a slib poslance nesložili a mandát přenechali jinému. A nebylo takových případů málo.

Nahoru

Re: Předčasné volby

Říkalo se jim nosiči hlasů..

Nahoru

Re: Předčasné volby

Kolego Zahradníku, když někdo jiný za mě popíše absurdní postoj voliče tak vtipně jako historik Zahradníček, snad můžu jen citovat. Chtěl jsem ostatně upozornit na celý článek, ve kterém srovnává meziválečnou ČSR s dnešním stavem naší politiky a voličských nálad.

O mých názorech snad víte dost z mých příspěvků i z obou předvolebních článků. Znovu tedy jen zdůrazním, že dělení na MY a ONI považuju za nesmysl, a paušální nadávání na politiku i na politiky za neplodné. Volil jsem Jana Farského a Václava Horáčka - a jsem přesvědčen, že ani v budoucnu nebudu mít důvod své volby litovat.

Nahoru

Re: Předčasné volby

Tristní zpravodajství o volbách 2013, asi nejhorší za doby existence i - novin.cz.
Dosud dnes více jak 1200 návštěv , kteří očekávali nějakou zprávu o volbách v ČL , ale nic.
Škoda. P.Bárto, vemte to opět do svých rukou, jinak už nikdo na i-noviny nebude chodit!

Nahoru

Re: Předčasné volby

Prezident,který v televizi použije termín Hajzl a to ve spojení s morálkou,kterému odmítají lidé pozvání na Hrad k významnému dni české státnosti,kterému odmítají občané převzít vyznamenání,nebo je vracejí je jistě prezidentem dle gusta virtuálního Berana,realného Penězoměniče.Vrána k vráně sedá...

Nahoru

Re: Předčasné volby

Jiří,
svého času jsem plédoval za Miloše Zemana, což jsem zde na jiných místech opakovaně napsal (jistě vzpomínáš). Stejně tak jsem v poslední době opakovaně napsal k osobě pana Zemana připomínky, vážné znepokojení až takřka znechucení.

Nemíním již komentoval předvolební týdny, nemělo by to valný smysl. Žel hodiny po skončení předčasných voleb jsou alarmující. Pan prezident lhal v přímém televizním přenosu, snížil se k zákulisním faulům (jiní by asi řekli, že k prasárnám), stal se nově otcem a iniciátorem (očekávaným) nové politické destabilizace v důsledku mimořádně trapného a ubohého puče ve "vítězné" straně ČSSD (pan Babiš dokonce také v šoku), kde krysy neopustily loď, ale nechaly si připevnit, respektive zpevnit, loutkářské provázky od hlavy státu, což také není nic překvapivého (prasečí očička pana hejtmana a statutárního místopředsedy to signalizovala hodně dlouho). V momentu, kdy předseda je v živém televizním přenosu, tajně v Lánech alternují Mnichov po "Zemanovsku"...

Mám tu nevýhodu, že svůj komentář mám pod svým skutečným jménem. Holt skalní Zemanovci se vydovádí. Tu radost jim nezávidím, budu tolerovat a shovívavě chápat. Velkorysost najednou, nejenom u pana prezidenta, nemá obsah!

Za svůj život jsem zažil mnohé, v dobrém i naopak. Stejně tak jsem se snažil studovat a sebevzdělávat. Před i po listopadu. Pročež, ač nerad, se musím vyslovit, s mírou pravdivosti a pravděpodobnosti velice velkou, že náš pan prezident má výraznou poruchu osobnosti, která náš stát může vážně ohrozit (již ohrožuje, stačí číst média v rámci EU i jiná). Snad prezidentské zdravotní konsilium má ve svých řadách i kapacitu z řad psychiatrů!

Plně chápu, že může zanedlouho nastat den, kdy komentář s tímto obsahem bude (jako kdysi) trestný. Pan prezident v tomto smyslu se jasně vyjádřil...

S vírou v lepší - LŠ

Nahoru

Re: Předčasné volby

Pro Jindřicha z Lipé:
Pan Bárta, zcela jistě, má plné ruce. Každý nemá jeho vitalitu a nasazení. Změny jsou změny a noví "redaktoři" prostě nebudou obětovat víkendy, svátky, noční hodiny, jako jsme všichni byli zvyklí u Milana Bárty. Osobně jim to nevyčítám. Ukázalo se, že pan magistr nasadil laťku nad možnostmi svými (dlouhodobě velmi kvalitně a s vědomím četných jiných závazků) a zejména nad možnostmi I-N (to hlavně) vskutku velmi vysoko. Za sebe dodávám, že jsem stále skeptik. Nevidím ono avízované a pravděpodobně skutečně chtěné zlepšení jako reálné. Alespoň nikoliv v tuto chvíli. Pravda, prvotně jde o čtenáře, sledovanost. Je skutečně lepší, stejná, nižší? Názor je názor. Svůj názor nevnímám jako jediný správný. Naopak. Mrzí mě, že redakce vstupně (před změnou) ani během nebyla přístupná věcné a konstruktivní diskusi (sama měla iniciovat). Možná by to bylo vzájemně prospěšné a obohacující. Říká se: možná bude lépe...

Nahoru

Re: Předčasné volby

Tak náš virtuální "Beran" už zase neví, o čem mluví. Buď to má bejt rádoby vtipná provokace, nebo je to naprostá ztráta soudnosti. Ne poprvé, bohužel taky ne naposled.

Klobouk dolů panu Šádkovi za otevřený projev občanské statečnosti. Už přece víme, že "zemanovci" jsou (taky) lidi zvláštního ražení a demokracii moc nechápou, jen ji zneužívají jako výtah k moci. Zeman už dávno není v intelektuální formě, kterou měl kdysi v Semaforu. Selhává dokonce i jako bavič, když nám zdlouhavě reprodukuje notoricky známou židovskou aneGNotu :o)))

Nahoru

Re: Předčasné volby

Občanská odvaha není samozřejmost, bohužel. Vy sám byste ji projevil, kdybyste se konečně začal podepisovat skutečným jménem :o)))
V tom, že každý anonym si může psát co chce, smysl svobody projevu zrovna nevidím.

Nahoru

Re: Předčasné volby

Pane Tichý, děkuji! Několik hodin po mém komentáři dění na vnitropolitické scéně (nejenom u ČSSD) potvrzuje, že se bohužel nemýlím. Pro odlehčení si s vědomím možného bumerangového efektu dovoluji poznámku: kdesi jsem četl, že slepice s mozkem velikosti hrášku je oproti beranovi s mozkem velikosti slepice mnohem inteligentnější...

Nahoru

Re: Předčasné volby

Chování Haška má svoji logiku, ale pro mě, který ČSSD nevolil a nemám důvod fandit Sobotkovi ani Haškovi, je jeho jednání prasečina. A že v tom má prsty "nadstranický" president nepochybuji.

Nahoru

Re: Předčasné volby

Neberte "Berana" vážně - jakýpak "vykroužkovali"?!! Úplná pitomost:
Zvoleni byli oba, Hašek i Sobotka. Volilo 5 miliónů lidí, a z nich jen 3356 (= 0.067 %) dalo Haškovi kroužek navíc. A to má podle regionálního politologa rozhodnout o předsedovi vlády?!! Víme, co si myslí voliči ČSSD v ostatních krajích?
ČSSD jsem nevolil, ale uznávám, že Sobotkovy námitky a protesty proti pučistům z Hradu i podhradí jsou zdůvodněné.

Nahoru