Pan Zeman prezident Miloš I.

Verze pro tisk |

Pan prezident dnes vystoupil na sjezdu ČSSD. Svým způsobem vystoupení nepříliš běžné a pro mnohé i vyvolávající chuť o komentování. Pokud jste slyšeli či četli (nikoliv zprostředkovaně od komentátorů), jaký je váš názor?

Přehled témat Nové téma

Komentáře

Re: Pan Zeman prezident Miloš I.

Já jsem si přečetl prezidentův projev a jsem s obsahem spokojen . Jsem zejména spokojen s
tím , že vybídl soc. demokracii, aby se nebála menšinově vládnout . Já jsem taky pro. To tu ještě nebylo a je myslím na čase, aby se už neopakovaly ty nesourodé koalice, které pak neumožní vládnout, protože se navzájem drží v šachu. A škodí zemi a ,, prolemrují ,, tak další 4 roky taky našeho života, bez jasné perspektivy.

Nahoru

Re: Pan Zeman prezident Miloš I.

Tak ono to tady už bylo, ale sám nevím, jestli je lepší mít jednobarevnou vládu populistů nebo vícebarevnou založenou na přeběhlictví, politickém korumpování apod. V Česku se zatím neukázala jako dobrá ani jedna cesta. Snad by bylo lepší stát se něčí kolonii a mít tu jmenovaného guvernéra.

Nahoru

Re: Pan Zeman prezident Miloš I.

To já si zas myslím, že kolonií jsme už párkrát byli a těch koaličních slepenců bylo taky už dost.
Preferuju většinový volební systém a pak menšinovou vládu . Zeman řekl ve svém projevu,
že případný budoucí vítěz voleb bude mít svůj úspěch ale i zodpovědost. A tak to má být ne ?

Nahoru

Re: Pan Zeman prezident Miloš I.

Správně Miloš Zeman řekl, že jako prezident České republiky je povinen být nadstranický. Pak ale jako občan Miloš Zeman podpořil sociální demokracii ve vítězství v příštích volbách. Pak ovšem předpokládám, že když tam Miloš Zeman přiletěl podpořit sociální demokracii jako občan, že jako občan úhradí náklady na dopravu své cesty vrtulníkem.

Nahoru

Re: Pan Zeman prezident Miloš I.

Ano, vytvořit menšinovu vládu při většinovém systému, to by bylo vůbec nejoriginálnější.
To letěli určitě v rámci výcviku a potřebovali zátěž.

Nahoru

Re: Pan Zeman prezident Miloš I.

V Radiožurnálu říkali tohle : Prezident Zeman přiletěl do Ostavy vrtulníkem. My posluchači z toho můžeme docela dobře usoudit , že je to jeho vrtulník a , že ho i sám řídil. :-)
Přiletěl vrtulníkem - podle vzoru - přijel na kole :-)

Nahoru

Re: Pan Zeman prezident Miloš I.

Vzhledem k tomu, jak mu museli pomáhat při scházení schodů, tak jsem rád, že koridor takto řízeného vrtulníku není nad Lípou.

Nahoru

Re: Pan Zeman prezident Miloš I.pije za rizikovou hranicí

uvedl primář Popov.
Prezident Zeman při čtvrtečním vyzvednutí korunovačních klenotů působil nejistým dojmem. Vrávoral a hledal oporu u lidí i předmětů. Jeho cestě za symboly české státnosti předcházela recepce na ruské ambasádě s bohatým přísunem vína a vodky.Tam byl ještě ve formě. .Podle primáře by měl abstinovat alespoň měsíc aby zjistil,jestli není notorda
Zdroj: http://www.lidovky.cz/kdo-vravora-a-hodne-pije-mel-by-mesic-abstinovat-radi-odbornik-pud-/zpravy-domov.aspx?c=A130511_104313_ln_domov_tep

Nahoru

Re: Pan Zeman prezident Miloš I.

A to jste slyšeli, že nezbývalo málo a vedle koruny, žezla a jablka mohla být najednou také šavle??? :D

Nahoru

Re: Pan Zeman prezident Miloš I. pro prd.. i Japoncům

http://www.youtube.com/watch?v=PBZ4yVrnzUs
Radujte se voliči

Nahoru

Re: Pan Zeman prezident Miloš I.

Tak už se nám muselo sejít lékařské koncilium.
Vzpomínám si, že v době panování ruských generálních tajemníků byli tito vládci vždy pevně zdraví, přibližně týden před smrtí byl národ ujištěn, že jde o lehké nachlazení, aby poté činovník zhynul na úplný metabolický rozvrat, selhání jater atd.
Zemanova viroza už je pojmem.Dnes jsem četl vyjádření jednoho doktora k zánětům nervů.Prý bývají následkem nadměrného pití-toxometabolická resp. alkoholická polyneuropatie.
Pan Schwarzenberg zveřejnil lékařskou zprávu o svém zdravotním stavu.Narozdíl od Zemana.Uvidíme,co se zas dozvíme ,jakpak je na tom náš bohatýr.Tipuji zubní kaz.

Nahoru

Re: Pan Zeman prezident Miloš I.

"Vzpomínám si, že v době panování ruských generálních tajemníků byli tito vládci vždy pevně zdraví, přibližně týden před smrtí byl národ ujištěn, že jde o lehké nachlazení, aby poté činovník zhynul na úplný metabolický rozvrat, selhání jater atd." - tak pravil ve svém dnešním blogu v čase 21:01 na iDNES Tomáš Vodvářka. Sluší se při citaci cizích komentářů uvést jméno skutečného autora.

Nahoru

Re: Pan Zeman prezident Miloš I.

Dnes jsem četl vyjádření jednoho doktora....snad je pochopitelné :o))

Nahoru

Re: Pan Zeman prezident Miloš I. a rauš

Tak náš prezident přiznal denní dávku .6 sklenic vína proložené třemi panáky.Pominu jestli nadsadil,či se spíše nechlubil.Jsou to dvě flanděry vína a třetinka tvrdého.Díval jsem se,co odborníci.Označují to ve svých stupnicích jako denní udržování lehké přiopilosti.Česky-ráno si ji udělá a pak ji dokrmuje....
Dle tabulek by byl schopen řídit automobil až po půlnoci.Alkohol totiž negativně ovlivňuje vnímání reality a rozhodování.Pro běžného občana -zaměstnance důvod k okamžitému vyhazovu.Pro státnická rozhodnutí v ČR normálka.Podle toho taky rozhodnutí v rauši vypadají.Vymykají se normálním zvyklostem.Pokud je tedy hodnotíme střízliví.

Nahoru

Re: Pan Zeman prezident Miloš I.-hodnocení po roce

Sami jsme si zvolil,sami ohodnotíme

Vysvědčení pro prezidenta Zemana od čtenářů iDNES.cz

3 - Postoj k Evropské unii
3 - Pracovitost
3 - Výběr ústavních soudců
4 - Výkon ústavních pravomocí
4 - Řešení krizí na domácí scéně
4 - Reprezentace v zahraničí
4 - Prospěšnost pro stát
4 - Styl oblékání a celková image
4 - Jmenování vlády Bohuslava Sobotky
4 - Chování
4 - Nadstranickost
4 - Jmenování vlády Jiřího Rusnoka

Průměr 3,82.Dle prozkumu ČT 3,76.

Nahoru