Jasnovidci, pozor!

Verze pro tisk |

Můžete získat 100 000 Kč.

http://neviditelnypes.lidovky.cz/veda-pres-200-jasnovidcu-uz-urcovalo-obsah-trezoru-f7a-/p_veda.aspx?c=A150120_105840_p_veda_wag#utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=pes_neviditelny&utm_content=main

Už 200 lidí se o to pokouší, je ale předem jasné, jak to dopadne.

Přehled témat Nové téma

Komentáře

Re: Jasnovidci, pozor! Už se to blíží!

Trezor bude za přítomnosti médií otevřen 20. 3. 2015 v 10 hodin dopoledne. Všechny předměty budou přitom vyfoceny a fotografie budou zveřejněny na webu Paranormální výzvy, aby si každý, kdo poslal svůj tip, mohl ověřit, jak blízko byl skutečnosti. Odměna 100 000 Kč pak bude vyplacena té osobě, která správně určí všechny tři předměty.
„Jsem přesvědčený, že nikdo správně obsah trezoru neurčí. I když mnoho lidí v jasnovidnost, telepatii a další fenomény tzv. mimosmyslového vnímání věří, skutečnost je naprosto odlišná. Ale budu rád, když se jasnovidci chopí hozené rukavice a dokáží mi opak. Je to jenom na nich,“ říká skeptik Leoš Kyša.

Nahoru

Re: Jasnovidci, pozor! Trezor otevřen

A jaký byl tedy obsah trezoru?
Václav Dejčmar do něj vložil zubní kartáček, Leoš Kyša účtenku z restaurace a Jakub Kroulík vlašský ořech.

Navzdory tomu, že se na webu Paranormání výzvy objevilo 371 tipů, ani jeden nebyl správný. Několik lidí správně uhádlo jednotlivý předmět – nejčastěji zubní kartáček. Byla uhodnuta i účtenka a několikrát se v tipech objevil „papír“, který by organizátoři v případě dalších správných tipů uznali jako relevantní odpověď pro účtenku. Celkovou kombinaci tří předmětů ale neuhodl nikdo.

http://www.falesni-hraci.cz/cs/paranormalni-vyzva/trezor

Nahoru