Jak vypadá perfekcionalismus za nového vedení

Verze pro tisk |

Při minulém, 6.ZM, se někteří zastupitelé domnívali, že zastupitelstvo města nebylo svoláno dle zákona. Zastánci vedení města, včetně p. tajemníka se domnívají, že bylo svoláno řádně a v termínu. JUDr. Raninec to zajímavě odúvodnil, že asi bylo, když přišlo tolik lidí. No, terminus technicus to asi nebyl a uvidíme v budoucnu, kdo měl pravdu.

Nicméně šlendrián pokračuje, projevuje se nedůslednost v kontrole řízení a začíná se projevovat důsledek určité nabubřelosti - my to víme, my máme pravdu.

Ještě dnes (24.3.2015, ve 3:00 hod), jsem se díval na stránky města Česká Lípa, kde jsem chtěl zjistit, jaký bude program 7. ZM (25.3.2015) a co se bude projednávat. Na této adrese: http://mucl.cz/cz/urad-a-samosprava/samosprava/materialy-k-jednani-zm/materialy-na-7-zasedani-zm/ , jsou uváděny matoucí materiály a program na 36. ZM.

Jen tak, pro jistotu jsem sejmul obrazovku a uložil jako obrázek ve formátu jpg na této adrese: http://mvencovsky.rajce.idnes.cz/Pictures#mucl_7ZM.jpg

Tak vám, přátelé, začínám být pobavený z našeho Kocourkova. Pobavený a smutný, protože se ukazuje v plné nahotě amatérismus, arogance a nedůslednost nového vedení města.

Předpokládám, že průběh 7.ZM, resp. schválení programu bude odhlasováno cca 15ti zastupiteli, tedy novou koalicí, ačkoli pozvánka a materiály nesou název 36.ZM.

Přehled témat Nové téma

Komentáře

Re: Jak vypadá perfekcionalismus za nového vedení

Vážený pane.
Jestli se Vám nikdy nepovedl žádný kopanec, hluboce před Vámi smekám. Na web města vkládám materiály již nějaký čas a tentokrát se mi povedlo opomenutí - nikoliv ovšem v obsahu materiálů, které byly správné, nýbrž jen v odkazu na ně. Odkazy již byly opraveny. Je vidět, že jste materiály asi neotevíral, neboť byste zjistil, že jak program, tak materiály k jednání doopravdy obsahují relevantní materiál k jednání 7.ZM na den 25.3.2015. Jen je mi divné, že jste nesejmul obrazovku také z materiálů uvedených pod zveřejněnými odkazy, asi máte nějaký osobní důvod zveřejňovat jen polovičaté informace.
Za osobní sehlání se omlouvám.
S pozdravem admin webu www.mucl.cz Ing. Petr Holík.

Nahoru

Re: Jak vypadá perfekcionalismus za nového vedení

Vážený pane Holíku,
jednak děkujeme, všichni zúčastnění, za omluvu a nápravu, nicméně mne ani tak nešlo o tu chybu samu.

To je patrné i z mého příspěvku. Chybovat je lidské a prostě se stává. Nicméně existují kontrolní mechanismy, které očividně při městě Č.L. nefungují. Pokud by fungovala správně nastavená kontrola, nestalo by se, že vcelku podstatné podklady pro řízení města, jsou určitým způsobem chybně prezentovány a to dokonce po dobu od 18.3 do 24.3 (tedy termínu, kdy jsem na toto upozornil). Tedy 6 dní. O to mi jde, nikoli o příčinu, ale o důsledek.

Další věc, která z tohoto vyplývá, opravdu to nikoho nezajímá nebo nikdo materiály nečte? To je otázka k opravdovému zamyšlení. Město nefunguje dobře, pokud občané nemají zájem ani o ZM. A co více, proč se neozvali sami zastupitelé? Resp. minimálně koaliční, kteří mají vše pod kontrolou???

To je má odpověď na Vaši reakci, pane Holíku. Tedy nepranýřuji v žádném případě Vás, ale nefunkčnost kontrolních systémů města Česká Lípa.

Nahoru

Re: Jak vypadá perfekcionalismus za nového vedení

Rád bych si rozebral napsané - na webu visel správný program, jen byl špatně popisek, byť byl na správném místě. Pan MV to zase kritizuje, neboť letmým pohledem bez otevření odkazu a ověření si obsahu si udělal soud. Ano, chyba se stane, stát se může a stala se. Ale ani mně nenapadá, jaké by si představoval MV kontrolní mechanismy? To má starostka vše kontrolovat?
A jaký je vlastně tak závažný důsledek?
Opět snůška nesmyslných demagogií, polopravd a zavádějících rádoby pro občany podstatných informací. Kdo chce, s materiály se včas mohl seznámit. A co občany opravdu otravuje a odvádí od politiky vytažené ze septiku jsou podobná uskupení na která je Spolehnutí. Napište prosím pane Vencovský, jak by jste si to představoval??
Třeba se na městě s vaším konstruktivním návrhem bude někdo zabývat, jste-li schopen konstruktivního návrhu.
Ocenil bych za vaše hnutí konstruktivní návrh na odstoupení vedení města a vypsání nových voleb, protože takovou skvadru jsme tu ještě neměli, dokonce i s dvorním šaškem a jeho pomocníky.
PH

Nahoru

Re: Jak vypadá perfekcionalismus za nového vedení

Pane Pravoslave, těšil jsem se na váš kontruktivně-kritický komentář, rád bych vám na něj odpověděl. Bohužel na tento Váš příspěvek jaksi nemám co, je to zase jen čistá demagogie :-). Škoda, škoda, že předjímáte, tím pádem dehonestujete svou otázku dříve, než na ni lze odpovědět. Možná příště...

Hezký slunečný den, dnes je opravdu venku krásně. MV

Nahoru

Re: Jak vypadá perfekcionalismus za nového vedení

Navíc by asi bylo vhodnější pane Michale koukat na oficiální místo pro pozvánku, kterou je úřední deska. Vámi uváděné místo je jen navíc zveřejněný materiál informativního charakteru jako služba občanům :-)
PR

Nahoru

Re: Jak vypadá perfekcionalismus za nového vedení

Tak já už vážně nevím. Takže občan je jako co? Ten nemusí mít relevantní informace? Takže zase: chybí důsledný kontrolní mechanismus.
Nicméně myslím, že jsou nyní důležitější věci, např. tiskovka paní Šafránkové :-)

Hezký den/večer MV

Nahoru