Apríl

Verze pro tisk |

Máme 1.dubna, nebezpečné datum pro všechny, kteří nejsou připravení na legrácky. Někdo je naopak přemotivovaný až tak, že ode dveří vyhodí kamaráda, který ho navštívil, aby mu vrátil dlužnou tisícovku.

Máte veselé historky ohledně apríla?

Přehled témat Nové téma

Komentáře

Re: Apríl

Za tuhé normalizace vyšel celostránkový článek v Mladé frontě. Autor se věnoval Národnímu muzeu. Jeho historii, současnosti a hlavně budoucnosti. Informoval veřejnost, že budova NM chátrá z důvodu, že bylo již před lety rozhodnuto o demolici. Národní muzeum mělo ustoupit rozšíření dálnice skrz Prahu. Byly přiloženy situační návrhy na dálnici. Především bylo zdůrazněno, že demolice proběhne příští týden, neboť už jsou vyvrtány otvory pro dynamitové nálože. Řekl jsem si, to jsou věci, moderní doba si ale žádá své, dálnice je dálnice.

Náhodou jsem brzy na to musel služebně do Prahy, navštívil tedy Václavák a dal si oblíbeného knaka u stánku. A šel si detailně prohlédnout Národní muzeum. A opravdu: chátralo, kašny a vodotrysky zejména, ve fasádě díry. Studoval jsem ty díry a říkal si, ač nejsem baraba, natož střelmistr, že tu něco nehraje. A tu jsem pochopil - nalítl jsem na apríla! Ty díry tam totiž byly z roku 1968, kdy si sovětští kulometčíci krátili dlouhou chvíli střelbou do buržoazního paláce.

Nejspíš nalítlo hodně čtenářů. Tuším, že lidé zodpovědní za článek v noci před vytištěním emigrovali.

Nahoru

Re: Apríl

Já zatím zažívám jen aprílové počasí.

Nahoru

Re: Apríl

Bude to tak 2 nebo 3roky na apríla Českolipský deník uveřejnil pod seriozním titulkem článek, že
kamenickošenovská sklářská škola nalezla své zachránce, kteří se jí ujmou. V článku pak bylo několik zkomolených jmen, pamatuji si Otu Reitera s nějakou přesmyčkou. Ještě skoro po týdnu
se ke mě vrhali nadšenci s výtiskem a radostí ! Podařilo se nám to ! Škola je zachráněná !
Mou skepsi s tím, že to je jen aprílový vtip nechtěli přijmout. No, bylo to spíš smutné, ale skutečně naletěli .

Nahoru

Re: Apríl

Věci veřejné nás chtějí vyvést aprílem i když už je po.

Nahoru

Re: Apríl

jeden opožděný aprílový článek
zpravy.idnes.cz/rakousko-bojuje-proti-nekorektnim-jidlum-fgh-/zahranicni.aspx?c=A120404_101851_zahranicni_aha

Nahoru

Re: Apríl

Já tady nahodil téma apríl (vyvedení aprílem, dle tradice 1.dubna) a neuvědomil jsem si, že v současnosti je realita taková, že nás vyvádějí aprílem od 1.ledna do 31.prosince. Celá plejáda z vládnoucí garnitury, borci z různých institucí a přičinliví podvodníci a hejskové.

Právě jsem si uvědomil, že opět nejdu s dobou, proto opravuji, genderově a nediskriminačně:
Celá plejáda vládnoucích bab, gayů, lesbiček, Romů, borkyně, podvodnice a hejskyně všech barev, světonázorů a sexuiálního zaměření. Uff, snad jsem na nikoho nezapomněl.

Nahoru

Re: Apríl

Nejlíp se to daří té vládnoucí garnituře.Ta nám dává "šrot".

Nahoru

Demagogická křivka

Strašení domografickou křivkou.
V letošním roce končí větší počet deváťáků, než loni !
Letošní maturita z matematiky na gymnáziích bude mazec (podle jejich výsledků nanečisto).

Nahoru

Re: Apríl

Miss Chlebovská studuje na Ostravské univerzitě obor hudební výchova a výchova ke zdraví.Tam asi žádný mazec nehrozí :-)

Nahoru

Re: Apríl

Ono se dá studovat ledasco. Zástupuce iniciativy Za svobodné vysoké školy vysokoškolský doktorand Uhl vyučuje na Fakultě sociálních věd UK antropologii komiksu. Nejprve jsem si myslel, že je to nějaký apríl. Pak jsem se dočetl, že za finanční podpory z Evropské kulturní nadace vznikl český komiks O přibjehi, který mapuje, jak se žije Romům v Česku a na Slovensku.
Ono než studovat chemii, matematiku, biologii, farmacii, medicinu nebo techniku je zřejmě lepší jít na tu sociologii. S rostoucím sociálním parazitismem se nám tak množí aktivisté s vysokoškolským diplomem, jejichž jediným zájmem může být sociální problémy prohlubovat.

Nahoru

Re: Apríl

Aktivisté jsou teď in.Nejlepší jsou ti za lidská práva.Co už způsobili ve školství nemá nikdo ani potuchy.Teď se vrhli na zdravotnictví.Doktoři musí sepsat protokol,pokud třeba podrželi dítě při očkování,nebo mu vrtali zub.
A nejlepší je to v NB.Co občan,to aktivista.

Nahoru

Re: Apríl

Ten komiks,Alane,ten musím mít :-) skutečně se to tak jmenuje?

Nahoru

Re: Apríl

Tady ho máš
http://www.astasme.cz/

Nahoru

Re: Apríl

Tady ho máš
http://www.astasme.cz/

Nahoru

Re: Apríl

No ano , pro studenty studovat exaktní vědy - moc práce !
A při nedostatku studentů posuďte jen třeba výrok profesora nejmenovaného gymnazia, který mi řekl,
že situace je taková, že ,, berem" všechno, co se hejbe .

Nahoru

Re: Apríl

Bomba! Autoři - sociální antropolog,romistka a o tom třetím ani nemá cenu hovořit.ale prostuduju si to.Ferko tam vypráví jak tatínka zasypala baňa :-)

Nahoru

Re: Apríl

milane,tady dostala šanci Máša,Markéta i ten Vojtěch.Takhle to pak dopadá.Doufám že je to všechno apríl.

Nahoru

Re: Apríl

!!! :-)))

Nahoru

Re: Apríl

Asociace restauratérů rakouské obchodní komory vytáhla do boje proti pokrmům,jejichž jména mají rasistický nádech a jsou diskriminující.

Nahoru

Re: Apríl

Darku, ti se asi zbláznili. Pomalu všechno má rasistický nádech, VŠECHNO je diskriminující. Jak to budou dělat?

Nahoru

Re: Apríl

Já už se nedivím a jenom tiše žasnu.

Nahoru

Re: Apríl

Darku, Ty žasneš, ale jak se asi musí cítit po dvanáctihodinové šichtě Mirkův průvodčí, když si před ním někdo v nádražní restauraci objednává k večeři cikánskou pečeni. Jak se musí cítit pozůstalí po utonulém, když se někdo dožaduje v hospodě utopence. Diskriminačních názvů je mnoho : indián, tmavý chléb, kapr na černo, arabská guma, .....
I takový název jídla jako španělský ptáček může vyvolávat dojem, že Španělé nejsou dostatečně vyvinutí. Moravský vrabec taky nic moc, zato Bavorská klobása.

Nahoru

Re: Apríl

Španělský ptáček dokazuje, že znalost španělské reality je pro nás španělská vesnice.

Se změnou politického větru se mění nejenom názvy ulic a náměstí, ale také jednoho jídla. Pamatuji, že jsem kupovával ruské vejce, v letech 1968-1970 ovšem Henry vejce, potom opět normalizační ruské vejce, po roce 1990 obložené vejce.

Nahoru

Re: Apríl

Alane, všiml jste si v Penny letáku fotky Dědovy klobásy ? To jsem se lek ! Je to tak 2 týdny.
A zapomnělo se tady na černý kafe a cikorku.

Nahoru

Re: Apríl

Ono je to všechno skutečně na psychiatra.Člověk žasne,diví se a najednou je z něj blázen a to jsem v životě žádný úplatek nevzal.

Nahoru

Re: Apríl

Ještě že se toho všeho nedožil Karel Černoch!

Nahoru

Re: Apríl

V Lidlu jsem si koupil Čína jako od babičky.Moje babičky asi neměly rády ty šikmooké,protože mi ji nikdy neuvařily.

Nahoru

Re: Apríl

Stejně nejlepší jsou české buchty,co říkáte chlapi?

Nahoru

Re: Apríl

Ani moje babička nebyla číňanka,ale raději se zeptám její dcery.České buchty? Jenom aby to nebylo něco proti něčemu.Ale co ten Skokan? Kam on se teď zase vrtne,když je u VV mezi těmi s méně čitelným názorem,ale loajální :-))

Nahoru

Re: Apríl

http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/Proboha-pripaz-Sotva-Merkelova-odletela-uz-je-obeti-nejapneho-vtipu-228454

Nahoru

Re: Apríl

Milane,to je ale pěkná provokace.Za takové by měly padat prej dvojnásobné tresty.
Důležitější je ovšem fakt,že Velikonoce se blíží.Už mám vyjednanou jednu štaci a ní asi pravděpodobně zůstanu.Kdybych tam pil mléko,tak řeknu že zkysnu.
Jak se na pomlázku chystáte lidi?

Nahoru

Re: Apríl

Plány byly ( by byly ), ale není počasí, :-( Bude se improvizovat.

Nahoru

Re: Apríl

Dovolím si jednu poznámečku pokud pan Mach dovolí.
Česká buchta je prostě národní symbol a to na talíři i v loži.
Což takle si dát k obědu Romskou pečeni s knedlíkem. Co by na to asi říkal pan režisér Miroslav Cikán!
Skokan už by si měl založit vlastní p.stranu, protože už ho asi nikde nebudou chtít (pokud náhodou nedostal od ODS politický úkol rozvrátit VV)
Velikonoce budou tradiční. Dojdu na proutky , upletu pomlázku, vyšlehám doma ty svoje ženský a dám si šlofíka.

Nahoru

Re: Apríl

Dežo,šlehej ale pospěš si,za rok možná za to dostaneš dva roky natvrdo.

Nahoru

Re: Apríl

Nebýt v NATO, už by nás za to vzdušné síly USA bombardovaly. Vzpomínám si na šok v tvářích jejich pohlavárů, když se dozvěděli, jaké barbarské zvyky u nás panují. A to se rok předtím dozvěděli, co jsou zač ty dršťky, co jíme v polévce.

Nahoru

Re: Apríl

V tomhle jsou oni značně přecitlivělí.Jestlipak by tam jedli prasečí nožičky? A kdyby viděli jak se dělají jitrnice nebo jelítka,to by nás humanitární nálet neminul.

Nahoru

Re: Apríl

Kdepáák, já se nemusím bát.
Já doma v ložnici konám velikonoční tradice na holé pozatí a s citem. Není nutné rosekat dámskou prdelku do ruda, jenom barbar si libuje v krvavejch jelitech.
Co se týká našich vepřových rituálů, tak doufám, že nám nebudou vnucovat nové pořádky. Takové zbavování čuníka života s dohledem komisaře pro ochranu práv zvířat. Veterinární zprávu, že pašík Pepík byl prohlášen za mrtvétvého. Jeho ostatky že nebudou důstojně pohřbeny ani zpopelněny ale že budou reciklovány podle platných zákonů EU.
Jitrnice a jelita budou špejlovány pouze špejlema z PVC (ochrana dřeva v CHKO a PŘ). Při spařování a zbavování štětin se bude používat pouze umělá smůla. Nože budou jen keramické made in china a řezník bude muset splňovat náročné psychotesty a být školen v oblasti ochrany životního prostředí.
Ne, tak daleko to snad nedojde!

Nahoru

Re: Apríl

U řezníka bych to neviděl tak tragicky.Asi bude stačit jen správná stranickořeznická legitimace.Takovej Skokan jich musí mít doma pořádnej štos.Tam bych viděl řešení.Zavedeme post eurořezníka a bude vystaráno.

Nahoru

Re: Apríl

Odvážně řečeno :-)
Eurořezník chichi. To ve mě evokuje myšlenku, že bude velká EU-zabíjačka, konec konců staré pořekadlo říká: na každou svini se voda vaří! A že se v Bruselu podařilo náramě vykrmit stádečko.
Jen těch špejlí bude asi málo. Nakonec stejně dopadnem jako muzikant (L.Pešek) z Obušku z pytle ven. Tam byla taky jitrnice, jakou svět neviděl.

Nahoru

Re: Apríl

Jen jestli se v EU neshlédli v Dobrém vojáku Švejkovi. Českému národu házejí do ksichtu špejle a volají: "Nažer se špejlí..."

Darku,prasečí nožičky se eklují už i lidem, kterých bych si jinak vážil, kdyby si vážili tohohle tradičního kolagenu. To ovšem oni né, pokukují po mekdonaldech a jiných cizáckých mravech. Kam ten svět spěje?

Nahoru

Re: Apríl

Šťourale,takovej lobbista Janoušek je po kolena ve hnoji a leckteří mu pak líbají paty.Takže prasečí nožička je potom vrchol hygieny.Potřebovali by v tom Bruselu nějakého Jurajdu,který by ty špejle hodil do ksichtu né Balounovi ale tomu romovi Puyovi.
Zítra budu odpočívat a připravovat se na pondělní velikonoční alkoholické matiné.

Nahoru

Re: Apríl

Ogarská míchaná? V každém domě nalévají něco jiného a tak ogaři padají jako hrušky ze stromů.

Nahoru

Re: Apríl

To bývalo.Dnes se jen u někoho sejdeme,nikam nejdeme a popíjíme v družném rozhovoru.Velikonoční idyla.Nač se potácet po ulici!Všeho s Mírou :-))

Nahoru

Re: Apríl

To je jiná. Také se mi líbí, když se toho víc nakecá než vychlastá. Čím víc se pije, tím úroveň hovoru upadá: mluví se nejprve o vznešených myšlenkách, potom o umění a událostech, dále o lidech, posléze o fotbale a končí to ve sračkách - probírá se politika. Jasný důkaz, že s postupující konzumací alkoholu klesá inteligence.

Nahoru

Re: Apríl

Ale pozor! Nesmí se to s tím kecáním přehánět.Já mám kliku,že ještě docela dost vydržím.Alkoholu.Proto mi sem tam manželka nějakou tu alkoholovou lahev beze strachu koupí.Horší je ten Boris Šťastný z ODS.Chce zavést speciální daň z cigaret a chlastu.Koruna z každé krabičky i láhve tvrdého alkoholu.Ještě že už 15 let nekouřím.Aspoň budou mít zdravotní pojišťovny zase něco k rozkradení.
Příště bychom si zase mohli pošpitat o romských cikánech.

Nahoru

Re: Apríl

Četl jsem tuhle neuvěřitelnou věc,že prý zneužívají sociální dáFky.

Nahoru

Re: Apríl

Anebo pošpitat si o cikánských Romech
Není možné zneužívat sociální dávky, nevěřřte tomu , úřady bdí. Ale doba se mění ! A taky bdí ti, kteří jim rozumí.
Když si uděláte čas na čtení 3 bájí o Cikánech, ale opravdu hezkých a bez bez jakéhokoliv afektu , tak : Zdeněk Šmíd - Trojí čas hor.

Nahoru

Re: Apríl

Taky si myslíte,že právo volit by měl jenom ten,kdo platí daně?

Nahoru

Re: Apríl

Jaké daně máš na mysli, Darku? Každý přece platíme daně. Koupíš si rohlík: dvě daně. Postavíš dům: tři čtyři daně.

Nebo jsi myslel, kdo platí Daně v Erotikhauzu?

Nahoru

Re: Apríl

To,co platíme za rohlík je DPH.Myslím ty daně v tom prvotním slova smyslu.Je pravda,že těch daní platíme neurekom,ale zase jiní to vyváží pobíráním dávek,čemuž se říká sociální smír.A těch dávek je víc než těch daní.
Danu jsem tam nikdy nepotkal,asi měla zrovna volno:-))

Nahoru

Re: Apríl

Sociální smír bude zanedlouho to, že politici se nám budou nadále chechtat do ksichtu, tudíž nebudou spořádaně viset na pouličním osvětlení, jak velí historická zkušenost.

Nahoru

Re: Apríl

To bylo dnes koledníků.Dětičky,které neumí na chodníku otevřít pusu na pozdrav se najednou u dveří dožadují nadílky.A těch cikánských koledníků...

Nahoru

Re: Apríl

Malá Romčata, sotva desetiletá, u nás v minulých letech také zvonila a koledovala. Dávali jsme jim čokoládová vajíčka, protože ta slepičí vařená a barvená jsme první rok našli venku rozšlapaná.

Dnes nikdo nezazvonil.

Nahoru

Re: Apríl

Já říkám ve vší vážnosti a smyslu toho slova - nasrat!

Nahoru