Lucie Bílá zaplnila KD Crystal

Verze pro tisk |

I přes vysokou cenu vstupenek nebyl pro Lucii Bílou problém vyprodat českolipský KD Crystal. (V článku objevíte i krátké video z vystoupení).


"Nejsem žádný fouňa z Kladna," pronesla několikanásobná Česká slavice, když byla ve stoje vytleskávána na přídavek. Přes naprosto dokonale profesionální výkon neměla hvězdné manýry některých svých méně úspěšných kolegů. Zpívat začala jen s pětiminutovým zpožděním, s přídavky opravdu nedělala fóry a skladbu z muzikálu Drácula zapěla v okamžiku, kdy se už návštěvníci koncertu neochotně chystali k odchodu. Dvě hodiny využívala všech poloh svého hlasu a rozhodně se nedá tvrdit, že by se do České Lípy přijela šetřit. Přestože na pódiu měla barovou židli, proseděla na ní celou jen první skladbu (Bang Bang), jinak většinou stála rozkročená v černé minisukni dva metry nad posluchači a šmejdila zrakem po hledišti.
Prvnímu bloku dominovaly starší fláky a některé starší ročníky už se těšily, že přijde řada i na Bílé tenisky. Následovaly písně z její poslední desky, z nichž provedením vyčnívala bondovka Martiny Dry. Po ní se začali lidé poprvé při potlesku zvedat. Po malé přestávce, kterou zaplnili sóly její doprovodní muzikanti, se vrátila opět ke známějším hitům.
Bílá je vynikající interpretka, zcela jistě jedna z nejlepších v Čechách, ale je poněkud k smíchu poslouchat za devět stovek vstupného texty typu: Pláču jak srarej gramofón. Kdo zastřelí mĕ jako on? Střelil mě první kluk. To je však můj názor. Hanka si většinu diváků podmanila. Vyprávěla vtipy, nezapomněla zmínit prvomájový guláš s panem prezidentem, přinutila diváka v první řadě, aby projevil lásku své partnerce. Působila jako dokonalá profesionálka, která nechá navíc vydělat desítku dalších lidí.
Kdo si chcete včerejší koncert připomenout, tak rozklikněte následující video.


 

Nahoru