Dětský den v Poslově Mlýně

Verze pro tisk |

V sobotu 2. června 2012 od 13.00 hod. se v areálu Rekreačního střediska Poslův Mlýn v Doksech uskuteční DĚTSKÝ DEN.

Již třetím rokem úspěšně tuto akci pořádáme ve spolupráci se Sborem dobrovolných hasičů Doksy, který pro děti zajišťuje spoustu zajímavých soutěží. Na celou akci se intenzivně připravujeme cca 10 měsíců, kdy sháníme sponzory cen pro děti a na Českolipsku jsme ojedinělí právě tím, že děti za svoje vynaložené úsilí v různých soutěžích dostávají výměnou za získané žetony spoustu hodnotných cen, které si můžou vybrat. :) Nádherná poloha střediska u Poselského rybníka s výhledem na hrad Bezděz se spoustou travnatých ploch, výběrem z několika dětských hřišť, tradičně výbornou možností občerstvení a bohatým programem s již zmiňovanými soutěžemi o ceny každoročně předurčuje strávit rodičům s dětmi příjemné odpoledne v příjemném prostředí.

A co vše můžou děti vidět a zažít? Vystoupí mistr České republiky v beatboxu Tiny Beat, taneční skupina dance c.lock 7even z DDM Libertin, Country road Česká Lípa, lidový soubor v krojích a děti z mateřských i základních škol. Tradičně bude možnost vidět jedinečnou koňskou show paní Šponarové a psí show paní Neumannové. Děti se jistě těší i na svoje oblíbené postavičky ze Čtyřlístku, které se budou na místě prezentovat. Zcela zdarma si dětičky mohou nechat namalovat obličej a samozřejmě soutěžit s hasiči o hodnotné a zajímavé ceny. :) Po celé odpoledne bude k dispozici stánek BESIP teamu a prohlídka hasičské techniky. Z dalších atrakcí lze jmenovat třeba airsoft, lukostřelbu, foukačku, nízké lanové překážky, taneční podložky, kolotoče, nafukovací skluzavku, jumping, skákací hrad a mnoho jiného. V 17 hod bude ukázka hasičského zásahu, která se těší velké oblibě jak u dětí, tak i u dospělých. V letošním roce máme lákavou nabídku pro děti v podobě nově zakoupené vzduchové trampolíny, kterou si určitě rády osobně vyzkouší. Celým dnem bude provázet zkušený DJ Jarek Hampejs.

Velké poděkování patří všem našim sponzorům, díky kterým získají děti za svoje vynaložené úsilí v soutěžích spoustu krásných cen. :) 

Dětský den v Poslově Mlýně
Dětský den v Poslově Mlýně
Dětský den v Poslově Mlýně
Dětský den v Poslově Mlýně
Dětský den v Poslově Mlýně
Dětský den v Poslově Mlýně
Dětský den v Poslově Mlýně
Dětský den v Poslově Mlýně
Nahoru

Komentáře

Re: Dětský den v Poslově Mlýně

Do Poslova Mlýna nikdy více. Hnusné jídlo, hnusné pití, nepohodlné tvrdé postele, nepříjemný personál, při koupání hadi.... Už nikdy víc...

Nahoru

Re: Dětský den v Poslově Mlýně

Tak to teda zírám, co tady píšete p. Urban, zřejmě jste tam ještě nikdy nebyl, protože ani jednou jsem se nesetkal s nečím co vy tady popisujete, bud jste totálně zabržděnej nebo závist vám hrabe na mozek. Poslův mlýn je jedinej areál široko daleko, kde se vždy cítím v pohodě, příjemně , kde se o vás stará ochotný personál. A dooufám, že se na dětský den, vydaří počasí, protože se na nej už s dětma hodně tešíme.

Nahoru

Re: Dětský den v Poslově Mlýně

Pane Turban, jde vidět, že jste na základní škole dával pozor, když se probíraly antonyma ale tady nejste ve škole. Beztak jste ( co bych ti vykal more ) to napsal schválně a všichni, co tam byli, byli spokojeni a jestli máš názor jaký máš, tak bych chtěl vidět, jakej kuchtík seš ty! :D

Nahoru

Re: Dětský den v Poslově Mlýně

Vážený pane (vážená paní) anonymní, tak na úvod snad jenom zmíním fakt, že článek, na který jste reagoval, byl především pozvánkou pro rodiče s dětmi na zábavné odpoledne v našem rekreačním areálu. Nečekala jsem, že někdo kolem tak krásné akce, na kterou se každoročně všichni pořadatelé po náročných přípravách moc těšíme, rozpoutá vůbec nějakou diskusi. Akcí pro děti v sobotu 2.6.2012 je na našem okrese poměrně dost, tak ať si každý vybere dle vlastního uvážení, kde se bude cítit dobře :-).
K Vaší větičce o hnusném jídle, pití, tvrdých postelích, nepříjemném personálu a koupání s hady :-) - neregistruji žádnou stížnost tohoto charakteru od roku 2008, kdy jsme původně zdevastovaný areál po rozsáhlé rekonstrukci začali provozovat. Nezlobte se na mě, ale já bych za takové služby, jaké popisujete, neuhradila nikomu ani korunu. Proto Vám nabízím možnost, abyste se se mnou spojil prostřednictvím emailu: manazer@posluvmlyn.cz, kam uvedete Vaše jméno, příjmení, adresu, termín pobytu a pokud jste u nás skutečně bydlel (ověřím dle knihy ubytovaných hostů), vyhodnotím celou záležitost a vyjádřím se k tomu. Takto anonymně nelze vyvozovat žádné závěry. Anebo seberte odvahu a podepište se svým pravým jménem, dle výše zmíněné knihy ubytovaných lze 100%-ně ověřit, zda někdo takový u nás vůbec někdy bydlel :-))), což si ale nemyslím. Z dlouholeté praxe totiž neznám nikoho, kdo by v případě nespokojenosti s nabízenými službami, nechtěl nějakou finanční kompenzaci a nestěžoval si přímo u nás v průběhu či po ukončení pobytu. Pokud se snad z Vaší strany jedná o pouhou zlomyslnost či závist, přeji Vám přece jenom krásné dny a mnoho osobních úspěchů :-).
S pozdravem
Mgr. Jana Kalousová, manažer Rekreačního areálu Poslův Mlýn v Doksech

Nahoru

Re: Dětský den v Poslově Mlýně

Už se tam moc těšíme na školu v přírodě, jedeme tam již po třetí a vše je na jedničku - nové vybavení interiérů, rekonstruované snad všechny budovy včetně sociálek, učebny, tělocvična, neskutečně ochotný a milý personál, super jídlo, perfektní vyžití pro děti. Nemám vůbec žádné připomínky a moc majiteli a paní manažerce držím palce :-)..Jen tak dále, nenechte se odradit lidskou závistí a nepřejícností!!! Takových "Karlů Urbanů" se najde mnoho, jsme přece v ČR :-D, vaše práce a pochvaly v knize hostů na www.posluvmlyn.cz mluví za vše ;-). Na dětský den s manželem a dětmi určitě rádi dorazíme, jen to počasí vám asi nebude dle předpovědi moc přát :-(.

Nahoru

Re: Dětský den v Poslově Mlýně

Neznám pana Karla Urbana a vůbec mě to nemrzí. V Poslově Mlýně jsme s dětmi byli na pobytu a akcích již několikrát a vždycky jsme byli spokojení a užili jsme si spoustu legrace. Vzhledem k tomu, že je rekreační středisko zařízeno právě na pobyt s dětmi, se tam rádi vracíme. Jídlo je dobré, personál vstřícný a ochotný.
Veškeré ubytovací zařízení je fajn, zázemí výborné :-)
"Karel Urban" prostě neměl svůj den...
Přeji všem v Poslově Mlýně hodně úspěchů, mnoho spokojených klientů - vždyť to, že se k Vám rádi vrací a některé akce se u Vás konají opakovaně každý rok, už mluví za všechno :-D
Držím palce v další práci a zase se těším v Poslově Mlýně na shledanou.

Nahoru

Re: Dětský den v Poslově Mlýně

Do Poslova mlýna jedeme již třetím rokem. Za léto odrekreujeme na našich táborech cca 400 dětí. Jsme závislí na spokojenosti dětí a následně jejich rodičů. Nemůžeme si tedy dovolit jet do střediska, které by fungovalo tak, jak popisuje pan Urban.
Tábory pořádáme již 16. rokem a za tu dobu jsme vystřídali cca 8 středisek po celé ČR. Nikde jsme neměli takové zázemí jako právě na Posláku. Ubytování nadstandartní, toalety a koupelny nové a hlavně stále čisté! Nikdy nám nedošla teplá voda, což je zatím v naší praxi první středisko! S jídlem také nemáme žádný problém. Každý rok je vidět, že se středisko snaží vybudovat něco nového pro rekreanty.. letos šachy a velká trampolína.. Když jsme měli sebemenší připomínky, tak došlo okamžitě k nápravě! (rozbité žárovky apod.) Žádné větší problémy nebyly.
Závěrem jen - na Posláku nemám žádného příbuzného, ani kamaráda. Přeji celému středisku hodně sil do další práce, nenechte se znechutit. Už se k vám opět moc těšíme - Junior KC, Děčín.

Nahoru

Re: Dětský den v Poslově Mlýně

Tak, předchozí komentáře vyjadřují názory jednotlivých autorů, ale docela mě mrzí, že zatím nikdo nezmínil konání "8. dne dětí se zdravotním postižením" v pátek, 1. června v bezprostředním sousedství Poslova Mlýna - v areálu TERMIT, ani konání "11. ročníku krajských sportovních her osob se zdravotním postižením" právě v areálu Poslova Mlýna v sobotu a v neděli (2.-3- června).
Hlavně ale, aby všem akcím alespoň trochu přálo počasí - předpověď není zrovna příznivá ...

Nahoru

Re: Dětský den v Poslově Mlýně

Nejsme sice organizátoři "11. ročníku krajských sportovních her osob se zdravotním postižených", ale nesmírně nás těší, že se konají již druhým rokem v našem reakreačním areálu. Paní Evu Zemanovou ze Sdružení zdravotně postižených, která celou akci organizuje a se kterou o akci jednám, obdivuji za její obětavost, lidskost a nesmírnou houževnatost.
Ještě doplním, že tato akce bude slavnostně zahájena na Poslově Mlýně v sobotu 2.6.2012 v 10.00 hod a po celý sobotní den budou tělesně postižení soutěžit v disciplínách jako např. hod granátem na cíl, vrh koulí, sirkou, válečkem, diskem atd., v 19.00 hod je pak čeká večerní společenský program s hudbou a tancem. V neděli 3.6.2012 pak proběhne slavnostní zakončení, vyhodnocení a předávání cen.
Celá akce je pod záštitou Ing. Evy Bartoňové náměstkyně MŠMT ČR, Pavla Petráčka radního Krajského úřadu LK, Ing. Evy Burešové starostky Města Doksy, Ing. Karla Kapouna senátora ČR a dalších.
Mgr. Jana Kalousová, manažer Rekreačního areálu Poslův Mlýn v Doksech

Nahoru

Re: Dětský den v Poslově Mlýně

Dobrý den. Nestačím se divit a zajímalo by mne, kdo je pan Urban. Já už na Posláč jezdím nějakou tu dobu a myslím si, že se bude horko těžko hledat někdo, kdo tu strávil více času. O to více mě překvapuje vyjádření výše uvedeného pána, který se nejspíš stravuje v tříhvězdičkovém hotelu, spí na proležených měkkých matracích a plete si chovný rybník s chlorovaným bazénem a navíc nepozná hada od pijavice. Ne, opravdu, já se nejprve nad jeho lamentováním pousmál, ale pak mi začalo vrtat hlavou, jaký si asi někdo musí léčit mindrák, že jen dovede očerňovat a navíc neprávem.
Sám za sebe aza školy, se kterými jsem na Posláč kdy přijel, mohu jen a jen vynachválit ubytování, které je vždy čisté, upravené, nový nábytek, každý rok vymalováno. O údržbě tu již také řeč byla a jen mohu potvrdit, že kdykoliv se cokoliv stane, tak je to do 10ti minut vyřešeno a to jsem nezažil ani na Lipně v tříhvězdičkovém hotelu, kde jsme na údržbáře museli čekat tak tři dny. Fascinuje mne, jak je na Posláči v celém tak obrovském areálu čisto. Upravené trávníky a chodníky. Jak se zde stále něco buduje a vylepšuje. Nevím, o jakém nepříjemném personálu to stěžovatel mluví. To asi na něj někdo byl nepříjmený, když snad v opilosti vyhazoval z okna ty nadstandardní nové matrace, protože jej tlačily do rozmazlených zad.
Nechápu. Mám za 26 let praxe a ježdění po střediscích po celé republice jak v neziskovém sektoru, tak na profesionální úrovni, navštíveno nespočet středisek, penzionů a ubytoven a tábořišť, ale Posláč je prostě vymazlený kus dobře odvedené práce. Netvrdím tu, že se někdy nevyskytne problém, ale je super, že je vždy tak rychle vyřešen. A to právě proto, že je tu veškerý personál nadmíru vstřícný a to od uklizečky, přes kuchaře a údržbáře, až po recepční, paní manažerku a samotného majitele.
Netvrdím, že nejsou lepší střediska, nejspíš ano, ale kolik jich je? A o kolik jsou dražší?
A jestli pán tím hadem myslí tu užovku, která tu má v chovném rybníce hnízdo, pak se divím, že není happy, že objevil ještě kousek čisté přírody. Užovka by narozdíl od pana Urbana v bordelu nežila.
Nemám zde žádné příbuzné, neinvestoval jsem do tohoto areálu ani korunu a přesto prohlašuji, že sem jezdím a pobývám rád, že jsou zde vyšichni vstřícní a že s Poslovým Mlýnem velice rád spolupracuji a děkuji jim za tu možnost, že spolupracovat budeme moci i nadále.
Moc a moc se těším na dětský den a vůbec na školy přírodě, na adaptační kurzy a na všechno, co zde ještě budu moci zažít. Všechny čest. A všem škarohlídům... Kdybyjste se sami starali o své věci tak, jak se starají majitelé o areál v Poslově Mlýně, pak by byl svět naprosto super. S pozdravem Jarek Hampejs (za personál Spofesta s.r.o., za Mezinárodní Hnutí Dětí a Mládeže BUBLANINA, za Hudební Folkovou & Country Jednotu a za všechny slušně vychované milovníky kvality).

Nahoru

Re: Dětský den v Poslově Mlýně

Karle Karle....tohle zavání českou závistí :-))) Nejspíše v Poslově Mlýně budou rádi, že zrovna tebe tam nikdy neuvidí....nabízí se otázka, zda jsi tam skutečně byl???? Pochybuji...
Hnusné jídlo?? Už jsme tam několikrát byli a o hnusné jídlo nezavadili...kromě čočky, jenže tu nemusím nikde .-))
Hnusné pití?? Pití v báááru je dobrý...asi proto, že tu Colu si kupuju všude a všude mi chutná a všude jí prodávají ve stejném balení, stejně jako ostatní pití v pet lahvích....Jenže když si dáš něco co ti nechutná...jojo, pak je to pití fakt hnusný:-) Točený pivo, Kofolu...nepiju ani jedno, ale manžel si to pochvaluje, že prý u toho vyfasuje vždy i úsměv od barmanky :-)
Nepohodlné tvrdé postele?? Karle, musíš si v nich nechat tu matraci, co tam máš nachystanou!!! Když jí vyndáš a spíš na "posteli"...no to se nedivím, že je to nepohodlné a faaakt tvrdé!!
Každopádně tohle, dle mého, bylo pozvání na Dětský den, který je tu vždy úžasný a vyvinula se z toho debata úplně o něčem jiném....Ale když už...Nám se tam líbí a když tam každý rok potkáme učitelé ze škol z loňského roku, tak to svědčí o tom, že i jim se tam líbí a rádi se tam vrací.
Zdar Poslovu Mlýnu, hlavně ať se vydaří počasí na Dětský den..... a Karle...trochu méně závisti, bude se ti lépe žíti :-P

Nahoru

Re: Dětský den v Poslově Mlýně

Musím reagovat na nesmyslné připomínky na rekreační středisko Posluv mlýn,patřím k organizátorům děckého dne a zde to již pořádáme 3rokem,s ochotou a přístupem všech zaměstnanců se málo kde vidí.Spolupráce je na vysoké úrovni a vždy vše vyšlo.Měl jsem možnost si prohlédnout jednotlivé ubytování které je naprosto vyhovující,byli zde kolegové hasiči z Polského Bolkowa a spokojeni,nechápu jak může být někdo tak závistiví a nepřejícný.Bylo zde setkání parohatých měst z celé ČR a byli spokojeni.Otázka výskytu plazů je trochu zavádějící,u každé vodní plochy se vyskytují většinou úžovky a ta je velmi plachá,zmije má ráda teplo.A při celodenním pohybu lidí kolem vody raději uteče.Starvování,občerstvení,ubytování nelze vytknout.Znám tyto místa jsem starousedlík a když porovnám co bylo před X lety tak to je k nepoznání.Vážený anonymní pisateli nebo jak si říkáte,přijdte dne 2.6.012 na dětský den a ukažte svoji pravou tvář před manažerkou a upřimně se vyjádřete.Neznám lepší místo v Doksech na pořádání různých akcí a hlavně s přístupem.
Kreif Josef starosta sboru dobrovolných hasičů v Doksech

Nahoru

Re: Dětský den v Poslově Mlýně

Bohužel jsme se dětského dne nemohli z pracovních důvodů účastnit, moc nás to mrzí... akce v Poslově jsou vždy úžasné :)))) .... ale léto se už blíží, moc se těšíme :)))) ..... musím nesouhlasit s panem Urbanem, jídlo výborné, nápojů dostatek, postele super, prostě celý areál je super :) , je vidět že se všemu naplno věnujete... a nepříjemný personál ???? ani se nedivím :DDDD .... a rybník ?? lepší než Mácháč .... jedeme k Vám čtvrtým rokem a musím opravdu jen a jen chválit... každý rok jste lepší a lepšííí... moc se už těšíme.. :)

Nahoru