Nový výrobek Jizerských pekáren dlouhodobě podpoří matky s dětmi

Verze pro tisk |

Jizerské pekárny uvádějí od 16. května na trh nový křupavý výrobek – žitný rohlík Otesánek, jehož prodej díky vám podpoří provoz Azylového domu Jonáš.

Otesánek je nový žitný rohlík Jizerských pekáren. Každý kdo si ho v podnikových prodejnách Harmonie koupí, si nejen zdravě pochutná, ale nákupem pomůže matkám či otcům s dětmi v tíživé životní situaci a bez střechy nad hlavou.

Z každého prodaného kusu křupavého Otesánka totiž kupující přispívá 2 Kč na provoz Azylového domu Jonáš Farní charity Česká Lípa.

Každý měsíc bude vybraná částka Jizerskými pekárnami zveřejňována a zasílána na účet Farní charity Česká Lípa, která moc dobře ví, jak s darovanými penězi naložit.

"Azylový dům Jonáš potřebuje v současné chvíli hygienické prostředky všeho druhu, pomůcky do školy pro děti klientek, ale také nové vybavení kuchyně, trouby a digestoře," řekla vedoucí Jonáše Olga Turnhöferové.

"Moc si vážíme toho, že jsou Jizerské pekárny již přes deset let naším partnerem a podporovatelem. Věnování výrobku přímo Farní charitě Česká Lípa je počin, který nás neuvěřitelně potěšil. Věříme, že si na Otesánkovi lidé pochutnají a navíc budou mít radost, že pomáhají tam, kde je to potřeba," řekla Eva Ortová, ředitelka Farní charity Česká Lípa.  

Nahoru