Podcast i-novin 55 s Veronikou Štádlerovou nejen o pitvách

Verze pro tisk |

Veronika Štádlerová je soudní lékař (nemám psát patolog). Pochází z České Lípy, ale v současnosti pracuje v Ústavu soudního lékařství a toxikologie 1. LF UK a VFN, také je asistentkou v Anatomickém ústavu lékařské fakulty.

Kolik už má za sebou pitev? Musí pitvaný s pitvou souhlasit? Proč okatou holku z první lavice zaujala právě patologie? Už si na mrtvá těla zvykla? Jaké pitvy nemá ráda?

Můžete nás poslouchat online, anebo si nás stáhnout a poslouchat offline třeba v autě. Následuje seznam aplikací, které můžete použít. Zpravidla první v seznamu je nejnověji nahraný podcast. 

Podle statistik nejvíce využíváte Spotify. Můžete na tento přímý odkaz anebo si nás najít  v aplikaci pod názvem Podcast i-novin. 

Nejrychleji se nové díly objevují na mateřské platformě Anchor.

Část posluchačů nás vyhledává díky tomu, že má v mobilu aplikaci Podcast Go. V ní stačí opět zadat do vyhledávacího okénka Podcast i-novin.

Z dalších služeb používáte následující:

Google Podcasts

Pro vyznavače Applu jsme už i na podcasts.apple.

alt
Nahoru

Komentáře

Re: Podcast i-novin 55 s Veronikou Štádlerovou nejen o pitvách

Podcast zajímavý, ale zanechal ve mně trochu smíšené pocity. I já v práci pociťuji, že starý dělníci jsou hrdí na svou práci a nemají problém ji dokončit bez ohledu na okolnosti, zatímco mladí dělají odsamsaď pocamcaď, případně do výše svého platu. Ale může to být o těch možnostech. Jen by mě zajímalo, až staří doktoři odejdou do důchodu, kdo ty noční služby bude sloužit.

Nahoru