VK Kladno - LOKO 1:3 (-12,18,-21,-18)

Zatímco v pátek jsme měli posily z Dukly, dnes jsme jeli pouze v devíti, a to ještě Božka a Peky byli lehce zraněni. Před zápasem jsme si řekli, že můžeme vyhrát, jen když hodně zabojujem. Jak jsme řekli, tak jsme udělali.

Domácí borce jsme zaskočili právě velkou bojovností. Žádný míč pro nás nebyl ztracený. A tak naše bodíky utěšeně naskakovaly. Protože se nám dařilo až do konce setu, kladeňáci udělali jenom dvanáct bodíků. Druhý set jsme znovu byli pořád ve vedení, jenže tentokrát jsme za stavu 16:14 udělali několik chyb v útoku, a rázem jsme prohrávali 19:16. Když pak domácí při dalším podání uhráli ještě tři body v řadě, bylo o setu rozhodnuto - 1:1. Třetí set byl vyrovnaný jen do stavu 5:5, pak přišel náš trhák na 12:7 a protože jsme hráli výborně, zdálo se, že znovu jasně vyhrajeme. Jenže jsme znovu měli výpadek v útoku a soupeř srovnal na 15:15.  Naše velká obětavost, výborná hra v poli a znovu jsme se utrhli, tentokrát 22:17, a to rozhodlo o výsledku setu – 2:1. Ve čtvrtém setu jsme znovu od začátku vedli. Když však soupeř otočil stav z 14:12 na 15:14, tak to nevypadalo moc dobře. Pak však přišla naše série výborných bloků. Buď jsme přímo zablokovali a nebo jsme smečujícího hráče nadrazili, přidali jsme tvrdý útok a naše bodíky utěšeně přibývaly. Domácí borce jsme odsunuli do role statistů a set jsme jednoznačně vyhráli.  SUPER !!!!!!!

Hodnocení zápasu trenérem :

Na zápas do Kladna jsme jeli hodně oslabeni a pouze s devíti hráči. Chyběli – Alda, Pudlík a Bája. Ze čtyř blokařů byl vlastně jenom Chosé a tak hrál na bloku Šampon a dlužno říci, že výborně. Zápas měl krásnou atmosféru, o kterou se postarali místní bubeníci s vuvuzelami, roztleskávačky a komentátor. Byl to hodně vyhecovaný zápas a domácí hráči dělali všechno proto, aby zápas vyhráli. Tentokrát však slavila úspěch naše velká bojovnost, kdy jsme se porvali o každý bodík a výsledek se dostavil. Hráli jsme znovu výborně v poli a když jsme přidali bloky a tvrdý útok, nemohlo to  ani dopadnout jinak. V tabulce jsme poskočili na šesté místo a hodně jsme se přiblížili k play-off. Chce to ještě jednu, dvě výhry, ale bude to ještě hodně těžké. Další zápas hrajeme na domácí palubovce 13. 1. 2012 proti Starému Městu.

hráno 89 minut

Hráli : Javůrek, Peníška, Poživil, Špringl, German, Vobr, Pekárek, Kotyza libero: Steffan