Odveta pátečního zápasu v Benátkách n/J

Odveta pátečního zápasu začala a skončila stejně. První set jsme hráli dobře a vypracovali jsme si pětibodový náskok 20:15. A i když soupeř v závěru dotahoval, set jsme nejtěsnějším rozdílem vyhráli.

Druhý set měl podobný scénář, dobře jsme podávali, tvrdě smečovali a dařilo se nám i v ostatních činnostech. Vypracovali jsme si náskok 23:16 a znovu jsme kráčeli k vítězství v setu. Jenže přišel nepochopitelný zkrat smečařů, pokolikáté už, a z jasného setu bylo drama, které jsme nezvládli. Třetí set, to byla přetahovaná o každý bod. Vyrovnanou a hodně dlouhou koncovku zvládli lépe domácí a bylo to 2:1. Čtvrtý set byl zmar, nic se nedařilo, a tak jsme jej jasně prohráli.

Hodnocení zápasu trenérem :

Kdybych opsal hodnocení patečního zápasu, tak by to bylo přesné. Hrajeme dobře, první set vyhrajeme, ve druhém jasně vedeme a místo toho, abychom soupeře „dorazili“, začneme hrát nedůrazně v útoku a děláme zcela zbytečné chyby. Tím dostaneme soupeře do sedla a vyhrané zápasy prohráváme. Není to o tom, že bychom neuměli hrát volejbal, ale je to v našich hlavách.

Benátky n/J. „B“ - LOKO  3:1  (-23,24,32,16)

hráno 112 minut

Hráli : Javůrek, Peníška, Bajer, Poživil, Špringl, German,Vobr,  Vitvar, Kotyza libero: Steffan