LOKO – MFF Praha 3:0 (21,19,22)

Začali jsme dobře od začátku jsme vedli a soupeře nutili k chybám. Když jsme vedli 18:13 zdálo se, že je o setu rozhodnuto. Soupeř to však nezabalil a snížil na 20:18. Jenže tuhle koncovku jsme zvádli a set vyhráli.

Ve druhém setu jsme to byli my kdo tahal za kratší konec a to až do stavu 15:13 pro matiky. Pak však šel na podání Peky a my uhráli sedmibodovou šnůru, která rozhodla a vítězi druhého setu. Třetí set to byla přetahovaná o každý bod. Výchozí pozici do koncovky měli lepší hosté, když vedli 21:19. Za tohoto stavu  výborně podával Pavel Špringl. My jsme přidali dobré bloky a následně tvrdý útok a skóre jsme otočili na 23:21. Soupeř ještě snížil, ale to bylo z jeho strany vše a my se mohli radovat z vítězství.

Hodnocení zápasu trenérem :

3:0 vypadá jednoznačně, ale jednoduchý to rozhodně nebylo. My jsme chvílemi hráli bojácně až ustrašeně a nebyli jsme dostatečně důrazní v útoku. Naštěstí nás soupeř nepotrestal a místo toho nám pomohl vlastními chybami. Výborně zápas znovu odehrál Danek na liberu.

hráno 73 minut

Hráli : Javůrek, Peníška, Poživil, Plachý, Špringl, German, Brychta, Pekárek, Žáček libero: Steffan