LOKO – Hradec Králové 3:0 (22,24,22)

Začátek zápasu zase dobrý. Přestože jsme občas vykouzlili strašný „paúder", postupně jsme získali malý náskok, trpělivou hrou jsme ho udrželi až do konce setu a ujali se vedení 1:0. Druhý set je vyrovnaný až do samé koncovky.

Se soupeřem se střídáme ve vedení, ale nikdo si nevypracuje rozhodující náskok. Za stavu 21:21 jsme zabojovali v poli a po tvrdém útoku jsme šli do vedení 23:21. Zdálo se, že set je náš. Jenže jsme udělali tři chyby v útoku, a rázem to bylo 24:23 pro soupeře. Setbol jsme však odvrátili a pak jsme set dotáhli do vítězného  konce. To bylo moc důležité pro další vývoj zápasu. Třetí set jsme začali tragicky. Soupeř nás buď zablokoval nebo vyčapal v poli, a tak jsme rychle prohrávali 6:1. Přestože jsme přidali, náskok jsme nijak nesnižovali a 12:7 už bylo na pováženou. Jenže před druhým technickým time-outem jsme srovnali a do koncovky jsme šli s mírným náskokem. Když Jura při prvním mečbolu dal bod přímo z podání, mohli jsme se po pěti porážkách konečně radovat z vítězství.

Hodnocení zápasu trenérem :

Přestože jsme vyhráli, náš herní projev stále není dobrý. Děláme spoustu zbytečných a nevynucených chyb. Dneska jsme vyhráli spíš velkou bojovností než kvalitou naší hry. Ale jak se říká, když se daří, umí vyhrát každý, ale když se nedaří, musí se to prostě ubojovat.

hráno 70 minut

Hráli : Javůrek, Peníška, Bajer, Poživil, Špringl, German, Vobr, Pudil, Vitvar, Kotyza libero: Steffan