LOKO - ČZU „B“ 0 :3 (-21,-14,-24)

Do zápasu jsme  vstoupili špatně. Naše hra byla rozháraná a chyběla jiskra. Proto jsme od začátku tahali za kratší konec. Hosté si vypracovali čtyřbodový náskok. Ten se nám sice v  polovině setu podařilo vymazat, ale pak jsme  chybovali v útoku a druhý čtyřbodový trhák hosté udrželi až do úspěšného konce setu.

Druhý set se nám vůbec nedařilo v útoku a protože soupeř téměř nechyboval, set jsme jednoznaně prohráli. Ve třetím setu jsme udělali několik změn v sestavě a naše hra se zlepšila. Hrálo se vyrovnaně a koncovku znovu lépe zvládli hosté a tak vyhráli celý zápas 3:0

Hodnocení zápasu trenérem :

Náš dnešní výkon byl o dost horší než ten včerejší. Trápili jsme se hlavně v útoku, když jsme směčovali do bloku nebo do autu. Přesto jsme dva sety byli vysokoškolákům vyrovnaným soupeřem. Tahle prohra znamená ukončení letošní sezóny. Celkově jsme skončili na výborném šestém místě a za to kluci zaslouží pochvalu a uznání. Taky chci znovu poděkovat všem našim fanouškům, kteří nás celou sezónu podporovali a vytvářeli nádhernou kulisu při zápasech.