LOKO – Benátky n/J. „B“ 1:3 (14,-25,-22,-21)

Začali jsme výborně, soupeře jsme dostali pod tlak kvalitním podáním, výbornými bloky a skvělou hrou v poli. Přidali jsme tvrdý útok, hodně se nám dařilo středem a první set jsme jednoznačně vyhráli.

Ve druhém setu jsme pokračovali v dobrém výkonu, a když jsme vedli 18:13, zdálo se, že bez problému vyhrajeme i druhý set. Jenže jak už u nás začíná být zvykem, vyrobíme několik individuálních chyb a už se sypem. Koncovku jsme nezvládli a jak se později ukázalo, bylo to rozhodující pro další vývoj zápasu. Přestože jsme další sety nehráli úplně špatně, zas a znova jsme dělali zbytečné a nevynucené chyby a zápas jsme prohráli 1:3.

Hodnocení zápasu trenérem :

Od zápasu s Kladnem, kdy jsme hráli velmi dobře, se trápíme hlavně na útoku v koncovkách setů. V Brně jsme zápas ještě ubojovali, ale teď se nám nedaří. Dnešní zápas jsme začali výborně a zdálo se, že je krize za námi, jenže nám to vydrželo jenom jeden a půl setu a to na vítězství nestačí.  Hrajeme dobře, ale sráží nás individuální chyby jednotlivých hráčů. Těžké situace řešíme netakticky, a když hrajeme na bod, nejsme dost důrazní. Říká se mi to špatně, protože to pořád opakuji, a přesto to děláme zas a znova. Musíme se semknout a zlomit to, protože rozhodně máme na víc než teď předvádíme. Bude to o to těžší, že se v polovině čtvrtého setu zranil Peky (výron kotníku) a  rozhodně  nám v dalších bojích bude chybět.

hráno 96 minut

Hráli : Javůrek, Peníška, Bajer, Poživil, Špringl, German,Vobr, Pudil, Pekárek, Vitvar, Kotyza libero: Steffan