ČZU „B“ - LOKO 3:0 (18,22,24)

Do zápasu jsme vstoupili špatně. Domácí výborně blokovali, a tak jsme rychle prohrávali 6:2. Pak jsme hráli vyrovnanou partii, ale domácí si stále udržovali čtyřbodový náskok, který v závěru ještě zvýšili.

Druhý set byl vyrovnaný, sice jsme si vypracovali tříbodový náskok, jenže ten domácí v polovině setu srovnali a v koncovce byli lepší. Třetí set byl podobný tomu druhému. My jsme stále vedli o bod, dva, jenže koncovku jsme zase nezvládli a tak jsme prohráli celý zápas.

Hodnocení zápasu trenérem :

Pěkný zápas, hezký volejbal. Hráli jsme dobře, bojovali jsme o každý bod, jenže to nestačilo. Dnes nás domácí borci prostě přehráli, i když druhý a třetí set až v koncovce. Naše pozice v tabulce se tím výrazně zhoršila. Matematika je jasná, musíme vyhrát v Dobřichovicích, a to bude hodně těžký, jinak hrajeme o udržení.

hráno 69 minut

Hráli : Peníška, Poživil, Špringl, German, Vobr, Pekárek, Vitvar, Kotyza, Žáček, Démar libero: Steffan