Účet a práce v Německu jsou již pro všechny

Verze pro tisk |

V květnu se otevírá německý pracovní trh i pro české zájemce. S tím je spojena i nutnost otevření účtu v Německu. Ve Sparkasse Oberlausitz-Niederschlesien (SPK-ON) se vás ujmou čeští poradci a poradí...

V květnu se otevírá německý pracovní trh i pro české zájemce. S tím je spojena i nutnost otevření účtu v Německu. Ve Sparkasse Oberlausitz-Niederschlesien (SPK-ON) se vás ujmou čeští poradci a poradí, jaký účet nebo spořící vklad je nejvhodnější. Česky mluvící poradci jsou v příhraničních pobočkách v Žitavě (Hrádek nad Nisou), Neugersdorfu (Rumburk), Seifhennersdorfu (Varnsdorf) nebo v zastoupení banky v Liberci. Kontakt lze najít na internetových stránkách www.spk-on.cz nebo jednoduše zavolat na telefon 485 101 910.

Všechny účty se u SPK-ON zakládají zdarma. Nejžádanějším osobním účtem u SPK-ON je trvale Onlinekonto. Za měsíční poplatek 2,50 EUR máte vše ostatní zcela zdarma – internetové bankovnictví v češtině, až 2 platební karty, výpisy a příchozí i odchozí eurové platby po celé Evropě. Kartou se platí nejen v Německu, ale i v celé Eurozóně, bez poplatků. A výběry z bankomatů Sparkasse po celém Německu vám poskytnou hotovost také bez poplatku. Výhodnost tohoto účtu dokazuje i úročení zůstatků na účtu – aktuálně 0,25% p.a.. Práce v Německu, studium nebo dovolená v Evropě – to vše vám Onlinekonto zlevní a zpříjemní.

Máte firmu, podnikáte v zahraničí nebo obchodujete v EUR a nelíbí se vám vysoké poplatky za eurové platby? Neplaťte je! Běžný firemní účet SPK-ON umí odeslat eurovou platbu za 0,10 EUR. Příchozí platba je za 0,30 EUR. To platí nejen pro platby tuzemské (po Německu), ale i pro celou Evropu (tzv. SEPA prostor). K otevření účtu stačí výpis z obchodního rejstříku nebo živnostenský list a občanský průkaz. I firmy dostávají internetové bankovnictví v češtině zdarma. Spořící účet k běžnému účtu Tagesgeld zhodnotí volné finanční prostředky. Bez poplatků. S firemním účtem SPK-ON bude vaše podnikání efektivnější a výnosnější.

 

SPK-ON je členem silné německé finanční skupiny Sparkasse a všem svým klientům poskytuje záruku 100% pojištění všech vkladů v plné výši. Úroky, které spořící a vkladové účty SPK-ON nabízí, jsou výhodnější než u bank českých. Spoření je vždy bez poplatků. Záleží jen na vás, jaký vklad nebo spoření zvolíte. Pokud nemáte počáteční kapitál v eurech, naspořte si jej s PramienSparen flexibel. Aktuální úrok 1,90% p.a.   a bonusy od 3.roku spoření vám vytvoří zajímavý kapitálový výnos.

 

Hotovost v EUR vám umožní využít další výhodné vkladové účty. Zlatá vkladní knížka se stupňovaným úročením až 1,30% p.a. Vklad s jistým a každým rokem se zvyšujícím úrokem – to je Zuwachssparen, které umožní každý rok připsané úroky vybrat a použít pro osobní potřebu. Garantovaný výnos mají   i kapitálové certifikáty – vklady na 1 – 10 let s pevnou úrokovou sazbou až 3,00 % p.a. U všech vkladů SPK-ON budou vaše úspory bezpečně růst.

Detailnější podmínky běžných, spořících a vkladových účtů najdete na internetu – www.spk-on.cz

Dotazem u českých poradců SPK-ON získáte ještě více – radu a pomoc, jak nejlépe a nejvýhodněji své finance zhodnotit.

info.cz@spk-on.de nebo telefon 485 101 910

Nahoru