Studio ME v České Lípě nabízí trvalé odstranění chloupků

Verze pro tisk |

Studio ME v České Lípě nabízí trvalé odstranění chloupků diodovým laserem Epilia RF.

Jak funguje diodový laser Epilia RF 808nm?

Laserový paprsek zahřeje vlasovou cibulku díky pigmentu obsaženém v každém chloupku, vzniklým teplem cibulku zničí a nic zde již dále neroste. Díky přidané radiofrekvenci je laser účinný také na jemné a světlé chloupky – vyjma šedých. Chloupky odstraňujeme ze všech částí těla.

Kolikrát musím přijít?

Chloupky se na těle nacházejí v různých vývojových fázích, k trvalému zničení folikulu dojde jen ve fázi růstové, což je cca 10 až 20 % chloupků v ošetřované oblasti. K trvalému odstranění chloupků je potřeba cca 4 až 8 ošetření v rozmezí 4–10 týdnů – dle oblasti. Tak dojde k zasažení všech chloupků v požadované růstové fázi a chloupky již neporostou.
Výsledný počet potřebných kúr je vždy individuální, záleží na věku, hormonální stabilitě apod.

Je to opravdu trvalé?

Pokud dodržíme objednaný interval a počet potřebných kúr, můžeme hovořit o trvalé epilaci. V principu dojde ke zničení vlasových cibulek – a kde není cibulka, nic neroste. Vlivem hormonálních změn, extrémní stresové situace nebo při přirozené obnově těla může klient po mnoha letech zpozorovat výskyt několika chloupků nebo jemného chmýří.

Kamarádka zkoušela IPL epilaci, ale nebyla spokojená…

S IPL epilací lze dosáhnout cca 60% redukce chloupků, vzhledem k tomu, že vlnová délka těchto přístrojů je jiná než laseru, dochází k velkému zahřátí pokožky – avšak pro totální zničení cibulky by bylo potřeba ještě mnohem větší teplo, což vzhledem k případným popáleninám není možné.

V našem Studiu ME nabízíme laserovou epilaci, což je naprosto jiná technologie – jediná, která funguje natrvalo a opravdu zničí cibulky.

Kolik to stojí?

Například permanentka na 5 kúr pro trvalé odstranění chloupků z podpaží stojí 3800 Kč, což vzhledem k tomu, že již nepotřebujete kupovat holicí potřeby + aftershave prostředky není mnoho. Nemluvě o úspoře času a také o omlazujících účincích diodového laseru. Pokožka je jemnější, chloupky již neprorůstají a ani nedochází k běžnému zarůstání chloupků.

Je to bezpečné?

Epilia RF diodový laser je prestižní výrobek velmi oblíbeného světového producenta lékařských laserů – nejedná se o čínský stroj… Přístroj má safírové kontaktní chlazení, tudíž nedochází k popáleninám a ani k pigmentovým změnám. Díky dvojí elektronické kontrole se jedná o velmi bezpečnou proceduru.

 

Bližší informace a dárkové poukazy ve Studiu ME, Mlýnská 35, Česká Lípa, tel.: 607 707 706. 

alt
Nahoru