Podnikatelský inkubátor jinak

Verze pro tisk |

Společnost Everesta, s. r. o. zahajuje 20. května 2013 informační schůzku projektu „Podnikatelský inkubátor jinak“  II běh (CZ.1.04/3.4.04/88.00385), který je spolufinancován z prostředků Evropských strukturálních fondů prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a prostředků státního rozpočtu ČR.

Tento projekt je určen pro ženy, které začínají podnikat a vykonávat samostatně výdělečné činnosti, nebo pro ty, které o podnikání teprve uvažují. Hlavním cílem tohoto projektu je vytvořit takové prostředí a služby, které by informovaly a motivovaly ženy k zahájení podnikatelské činnosti a zároveň by nabízely pomocnou ruku a radu ženám, které již samostatnou výdělečnou činnost provozují.

Nabízíme Vám:
Poradenství, konzultace a osobní rozvoj – šité na míru dle Vašeho podnikatelského záměru, účast ve vzdělávacím programu (povinné odvody, pracovně právní minimum, obchodní dovednosti, pokročilá práce s kancelářskými programy a spoustu dalších), poradenství pro ženy, které nezačnou podnikatelskou činnost a nezbytná doprovodná opatření (zajištění hlídání dětí).

Využijte proto této šance a zapojte se do našeho projektu! Veškeré poskytované služby jsou pro Vás ZDARMA.


Pro bližší informace a přihlášení se do projektu kontaktujte koordinátorku projektu Danielu Stejskalovou  tel.: +420 734 577 339, e-mail: daniela.stejskalova@everesta.cz

 

Nahoru