Jarní prázdniny se Smetankou

Verze pro tisk |

Pokud máte rádi sjezdové lyžování a snowboarding, nenechte si ujít nabídku „Jarní prázdniny v Krkonoších – Benecko 2013“, kterou pro Vás připravil Dům dětí a mládeže „Smetanka“ Nový Bor.

V termínu od 2. do 9. března se můžete na Benecku, v samém srdci Krkonoš, věnovat svému oblíbenému sportu a načerpat potřebnou energii a pohodu. Ubytování je zajištěno v hotelu Žalý s plnou penzí. Pobyt je vhodný i pro rodiny s dětmi.
V případě Vašeho zájmu Vám rádi poskytneme podrobnější informace včetně cenové nabídky. Obracet se můžete na Vladimíra Hrebička (736 766 508).
Dalším lákadlem pro milovníky zimních sportů je „Zimní dětský všeobecný tábor Harrachov“, který je rovněž nabídkou DDM „Smetanka“ Nový Bor. V Harrachově – Rýžovišti čeká zájemce od 3. do 8. března nejen lyžování nebo snowboarding, ale i možná bivak v iglů a další zimní povyražení. O nocleh a plnou penzi se postará Chata Junker. Více informací Vám poskytne Kamil Manda (603 334 445).
Momentální plískanice zatím k zimním sportům příliš nelákají, ale Paní Zima ještě neřekla své poslední slovo. Určitě i letos rozevře svou náruč plnou sněhu a své příznivce nenechá na holičkách.
Více o akcích DDM „Smetanka“ Nový Bor na www.ddm-novybor.cz

Zdeňka Čermáková

Jarní prázdniny se Smetankou
Jarní prázdniny se Smetankou
Nahoru