Delikátní recepty se neobejdou bez delikátních surovin

Verze pro tisk |

V které místnosti vás najdou vaši blízcí nejčastěji? Je to kuchyně? Výborně! Pak pravděpodobně patříte mezi skutečné gurmety, kteří si přípravu pokrmů pro sebe i rodinu náležitě užívají. Rádi experimentujete s novými surovinami, chutěmi i vůněmi. Poznáváte svět skrze jeho kuchyni a vymýšlíte vlastní recepty, které vaše rodina zbožňuje. Žádné jídlo se ale neobejde bez kvalitních surovin. A my poradíme, kde je nakupovat!

Albert nabízí více než 33 000 položek

Supermarkety a hypermarkety Albert nabízejí více než 33 000 položek, mezi nimiž nechybí tuzemské i zahraniční ovoce, kvalitní maso, ale i uzeniny i sezónní zboží. Původně byla síť obchodních řetězců Albert provozována pod názvem MANA, od roku 2000 došlo ale k jejímu přejmenování na stávajících Albert super a hyper markety. Řetězec kromě ostatních značek prodává také zboží svých privátních značek, které můžete znát pod označením Albert Excellent, Albert Bio, Albert Quality a pak značku Euro Shopper. Aktuální leták si můžete prolistovat na webu letákomatu v sekci Albert aktuální leták.

Penny Market se zaměřuje na menší zákazníky

Rozloha prodejen Penny Marketu je menšího rozsahu a soustřeďují se zejména na města do 20 tisíc obyvatel. Jejich sortiment zahrnuje na cca 1500 položek, mezi nimiž opět najdeme slaďoučké ovoce a křupavou zeleninu, maso, uzeniny, mléko, sýry i mléčné výrobky a mnoho dalšího zboží. V prodejných Penny najdete výrobky značek BabyTime, Karlova Koruna, Tanja, Dobré Maso, Řezníkův talíř, Boni nebo privátní Penny značku. 

Kaufland se specializuje především na kvalitní maso

Obchodní řetězec Kaufland v současnosti vlastní asi 100 poboček a dokonce disponuje také svým vlastním maso-závodem. Není se tak čemu divit, že právě tento řetězec zákazníci zvolili jako nejvíce konkurenceschopnější. Mezi benefity Kauflandu patří nepochybné nízké ceny a vysoká kvalita prodávaného zboží. Také Kaufland má svou privátní značku K-Classic, která je synonymem kontrolované a značkové kvality se zárukou diskontní ceny. Vše najdete v aktuálním letáku Kaufland

Tesco se vyznačuje čerstvostí prodávaných potravin

Tesco je v současné době nejvíce se rozšiřující maloobchodní značkou po celé Evropě. Lidé zde nakupují zejména kvůli čerstvému potravinářskému sortimentu společně s elektronickým a zahrádkářským příslušenstvím. Lákají je také nízké ceny, ale i bohatá nabídka oděvního sortimentu, zastoupeného britskou značkou F&F. Privátní značka Tesco Value zahrnuje levné a kvalitní zboží, Tesco Finest pak zboží prémiové kvality. 

Když na nákupy, tak jedině s letákem!

Chcete-li na nákupu potravinového zboží doopravdy ušetřit a nechcete-li šetřit na úkor kvality, vyzbrojte se aktuálním letákem, který obdržíte do vaší schránky nebo si jej prolistujte online na stránkách www.letakomat.cz. Ušetříte nejen čas, ale především peníze.
 

Nahoru