Stráž pod Ralskem - Zásada

Již v patnáctné minutě se dokázali prosadit hosté, Fery přesnou střelou k tyči potrestal chybu domácího brankáře Svobody - 1:0. Zanedlouho se ocitl v obrovské šanci domácí zadák Ladsmann, ale svou střelu nedokázal zkrotit mezi tři tyče. Běžela 41. minuta a hostující celek mohl zajásat podruhé, zásadský Lhota si poradil s obranou ralských fotbalistů a nezadržitelně skóroval. Začátek druhého poločasu se nejdříve nesl v rytmu domácích fotbalistů ze Stráže. Všechny ale zmrazil v 57. minutě třetím gólem ve strážské síti Vaněk.

Všichni očekávali, že domácí fotbalisté budou na ručník a utkání už vypustí, ale opak byl pravdou. Fotbalisté ze Zásady se pod vidinou získaných tří bodů nechali ukolébat a přestali být v útoku aktivní, čehož dokonale využila Stráž. Nejdříve v 63. minutě vstřelil první branku Landsmann, o pět minut později si Kovář vychutnal celou hostující obranu a vstřelil druhý gól. Až v 83. minutě se domácí konečně dočkali, Lukavec překonal se štěstím brankáře Zásady a domácí tak vydřeli v poslední dvacetiminutovce alespoň jeden bod.

rozhodčí: Benda

červené karty: Lukavec- Vaněk, Kerner

žluté karty: 4:4