Šluknovští fotbalisté u Ploučnice nadělovali

Archiv
Verze pro tisk |

Šluknovští naplnili tuto prognózu již v úvodu utkání, kdy se jejich celek prosadil a po 5 minutách vedl 1:0. Postupem času se šluknovští fotbalisté nechali trochu unést emocemi a víc než fotbalu se věnovali kritice rozhodčího, proto také v tomto zápase rozhodčí nadělil až přespříliš karet (3 žluté a jednu červenou za nesportovní chování).

Českolipští fotbalisté se snažili situace využít, ale jediným výsledkem byla hlavička domácího kapitána a domácího "špílmachra" Miroslava Fuliera. Soupěř předčil fotbalisty od Ploučnice především v rychlosti, bojovnosti a výbornou kombinací. Fotbalisté Šluknova často podnikali rychlé útoky na jeden dotek po křídlech, což museli českolipští fotbalisté řešit častým faulováním těsně před šestnáctkou. Ale v prvním poločase soupeř ani jednu ze slibných příležitostí nevyužil. Českolipští se dostávali na polovinou hostí spíše jen sporadicky a jedinou šancí byl přímý volný kop nebezpečně zahraný kapitánem Fulierem.

Do druhého poločasu soupeř ze šluknovského výběžku ještě přidal na obrátkách a výsledkem bylo postupné rozšíření brankového účtu, které se zastavilo až na číslu šest. Poslední gól vstřelili šluknovští z pokutového kopu po faulu Arienta na hostujícího útočníka. Starší dorostenci si tak z tohoto utkání odnesli potupný výsledek 6:0.

Nahoru