Slovan Varnsdorf -Loko Česká Lípa

Zatímco domácí Slovan bude usilovat o to, aby neskončil jako loni na posledním místě, Česká Lípa má jednoznačný cíl  - postoupit. Proto do Varnsdorfu přijela pro povinné dva body. Utkání začalo podle předpokladů a Česká Lípa se brzy ujala vedení, které jak se později ukázalo již nepustila. Varnsdorf ale zbraně nasložil a pokoušel se
zejména tvrdou až zákeřnou hrou vyvést českolipské hráče z herní pohody. To se jim však nepovedlo.

Jediným výsledkem jejich snahy bylo, že i Lípa přitvrdila v obraně, a tak v tomto zápase padlo uctyhodných 20 trestných minut a šest žlutých karet. Utkání se dál vyvíjelo podle předpokladů a poločasový výsledek tak získal hodnotu 5:13.

Po přestávce se pokračovalo v podobném scénáři. Jediným rozdílem bylo pro Českou Lípu tolik typické vypuštění již rozhodnutého zápasu, a tak skóre narozdíl od poločasu prvního narůstalo na obou stranách. Druhý poločas skončil 14:16. Tento fakt, ale nic nezměnil na tom, že Lípa s přehledem vyhrála, a odvezla si s výsledkem 19:29 z Varnsdorfu důležité dva body.
Česká Lípa po třech kolech plný bodový zisk, se skórem 71:45.
Sestava a branky Č.L.- Jahoda, Jirousek - Hajžim 7, Lorenz 5, Najman 5, Knap 4, Drobný 4, Pujman 2, Hejl 1, Mifek 1.