Euroškola slaví

Verze pro tisk |

První soukromá škola v České Lípě letos završí 20 let své existence. Byla totiž založena v září 1992 pod názvem Euroškola Česká Lípa, střední obchodně ekonomická škola. Své původní sídlo měla v Mariánské ulici a začínala dvouletým pomaturitním oborem Podnikové hospodářství.

Od té doby se mnohé změnilo. Už 14 let sídlíme na Slovance v Železničářské ulici 2232. A právě sem Vás – absolventy školy, rodiče a přátele – zveme na naši oslavu spojenou s dnem otevřených dveří. Budete si moci prohlédnout prezentaci studijních oborů školy – Hotelnictví a cestovního ruchu, Informatiky a reklamy a Bezpečnostních služeb. Uvidíte např. slavnostně prostřené tabule, vyslechnete si povídání studentů o jejich pobytu v Evropském parlamentu, zhlédnete výzbroj a výstroj, kterou používá Policie ČR. Prakticky si vyzkoušíte zdobení perníčků, kreativní vyřezávání ze zeleniny, míchání nápojů, ozdobné skládání ubrousků, střelbu na cíl z airsoftové pistole nebo si sestříháte vlastní video.


Připravili jsme si pro Vás zajímavý program a věříme, že si ho nenecháte ujít. Na viděnou v sobotu 8. prosince 2012 od 11 – 16 hodin se těší Euroškoláci.

Euroškola slaví
Nahoru