10. výročí od povodní

Den otevřených dveří na ZŠ Špičák

Verze pro tisk |

V úterý 4. dubna se pro rodiče i pro všechny příznivce otevřou prostory základní školy na sídlišti Špičák. Začíná se v 15 hodin, tak přijďte včas, ať si stihnete v klidu prohlédnout vybavení běžných i odborných učeben, vyzkoušet výukové aktivity v počítačových i SMART učebnách.

Svou činnost vám předvedou některé kroužky a školní družina. Pokud se chystáte přihlásit (v pátek 7. 4. 2017) svého budoucího prvňáčka, budete mít jedinečnou příležitost seznámit se s jeho budoucí třídní učitelkou.

Chcete si zkusit naprogramovat svoji vlastní hru? Budete mít také možnost v úterní odpoledne. Jelikož hra bude určena pro dva hráče, vezměte si někoho s sebou – taťku, mamku, dědu… Jednak vám pomůžou s programováním a budete si pak mít proti komu svoji hru zahrát. Začátky lekcí jsou v 15.00 a v 16.00 v menší PC učebně 2. stupně. Programovat budeme v nástroji Kodu Game Lab. Nebojte se, zvládnete to, ať jste velcí, nebo malí.

Občerstvení a ochutnávku pro vás zajistí žákyně devátého ročníku ve školní kuchyňce. A také si budete moci na památku zakoupit nebo sami vyrobit v keramické či výtvarné dílně drobné dárečky. Nebojte, že byste v naší prostorné budově zabloudili, průvodcem vám budou šikovné děti ze žákovské samosprávy.

Součástí Dne otevřených dveří bude i prohlídka školní jídelny, která neodmyslitelně patří k naší škole a již dlouhá léta zajišťuje výborné obědy.

Zde si můžete prohlédnou fotografie z loňského roku.

Nezapomeňte, v úterý 4. 4. tu budeme do 17 hodin jen pro Vás!

alt
Nahoru