První porážka České Lípy

Tento zápas proto měl
hodně napovědět o postupových šancí obou týmů, které jsou podle dosavadních výsledků nejžhavějšími kandidáty postupu. Samotné utkání bylo především soubojem obran. Proto v zápase rozhodovalo, kdo chybu bránících hráčů lépe využije. Rozhodovali tedy zkušenosti a ty byly jednoznačně na straně hostí, kteří je nasbírali v těžkých zápasech při svém působení ve třetí lize. To se o domácích říci nedá, a tak i přes to, že si vypracovali mnohem více gólových šancí, zápas nakonec prohráli.

Lví podíl na tom měl hostující brankář Biskup, který dokázal vychytat českolipské ostrostřelce Hajžina s Lorencem. Zápas byl až do 44. minuty vyrovnaný. Pak se ale domácím nepodařilo ze stoprocentní šance dát na 10:10 a Ústí se následnou šňůrou tří branek na 9:13 velmi přiblížilo důležitému vítězství. Domácí se už v posledních deseti minutách nezmohli na obrat, a tak zápas, kterému by slušela minimálně remíza ,skončil 11:16.
Sestava a branky - Jahoda, Jirousek - Knap 4, Duben 2, Najman 2, Drobný 2, Hajžin 1, Lorenz, Pujman, Mifek, Drobný, Pavlíček.