Expediční kamera

Verze pro tisk |

Už 11 rokem přináší novoborské kino ty nejlepší cestovatelské a dobrodružné filmy z celého světa i z domácí produkce v rámci festivalu Expediční kamera.

Nenechte si ho ujít ani letos. Začínáme v sobotu 6. června od 16:30 v Městském kině v Novém Boru. Součástí festivalu bude beseda s novoborskými sportovci: juniorským mistrem světa v terénním triatlonu Ondrou Petrem a silničním cyklistou (účastníkem olympiády) Petrem Benčíkem. Budete s nimi moci poměřit i síly na cyklistickém trenažéru a soutěžit o ceny.

Letošní filmovou inspirací vám může být nahlédnutí do duše sportovců, kteří se odhodlali překonat během závodu nejen celý beskydský hřeben, ale především sami sebe při závodě B7 – 97 kilometrů, které ti změní život. Uvidíte snímky Boy Nomad dokumentující první velké putování mladého nomáda v Mongolsku, Tieň Jaguára, neboli návštěva dobrosrdečného kmene indiánů uprostřed venezuelské džungle, sjezd divoké řeky Sary Jaz v hlubokém údolí pohoří Tian Shan, odhodlání kubánských surfařů postavit se vlnám i režimu ve filmu Surf Cuba.

Zajistěte si vstupenky včas, kapacita sálu je omezena. Více o programu na www.kulturanb.cz/kino a na https://www.facebook.com/kulturanb/.

Typ akce: 
film
Místo konání: 
Kino Nový Bor
Datum konání
6.6.2020 16:30

Další informace

Kino Nový Bor
Smetanovo 523
Nový Bor

487 722 369

Nahoru