Pouze bod pro Skalici

Jelikož trenér hostů naordinoval svým svěřencům spíše defenzivní pojetí tohoto zápasu, zdržovali se jeho svěřenci především na své polovině a jakoby vyčkávali s čím přijdou domácí. Dočkali se již ve 12 minutě, kdy domácí Kalenda vyzval krásnou přihrávkou Havlase ke skórování. Ten jeho výzvu odmítl. Sice hostujícího gólmana Michala technickou střelou překonal, ale jeho střela pouze olízla levou tyč. O deset minut později jiskřilo před hostující brankou opět. Neumann nejdříve prošel obranou jako nůž máslem, ale jeho pohlednou akci zhatilo až jeho nevydařené zakončení. V prvním poločase, i díky výborné nátlakové hře Skalice, vykukovali hosté ze své obrané ulity pouze sporadicky. Největší jejich šanci však zmařil Ženíškovi Hradiský. Poločas - 0:0.

Po přestávce se vrhla Skalice do útočení s ještě větší vervou a zanedlouho přišla šance Květonského, který však svou střelu neusměrnil mezi tři tyče. Hned o dvě minuty později se prezentoval svojí dělovkou Pěnička, ale hostující brankář se štěstím míč vyrazil. V 67. minutě se potvrdilo rčení - nedáš, dostaneš. Nikým nekrytý Pivoňka si naběhl na cetr z pravé strany a děčínští šli do vedení - 0:1. Skaličtí po inkasované brance zapli k ještě většímu výkonu a odměnou jim byla branka Záruby, který zužitkoval centr Kalendy - 1:1.

SK SKALICE - ŘEZUS DĚČÍN 1 : 1

sestava SK Skalice: Hradiský - Holovský - Heřmánek, Záruba, Žampach (46. Knytl)- Vohnoutka, Neumann, Pěnička, Havlas- Kalenda, Květonský ( 68. Šimek)