Volejbal: LOKO – ČZU „B“ 1:3 (-23,-20,24,-23)

První dva sety nás soupeř od začátku přehrával. Vždy se dostal do rychlého vedení a pak si svůj náskok  udržoval do konce setu.

Nám se moc nedařilo, a tak jsme prohrávali 2:0. Ve třetím setu to bylo přesně naopak, my jsme šli do vedení a soupeř stále dotahoval, vyrovnanou koncovku jsme zvládli lépe a snížili jsme na 1:2. Ve čtvrtém setu jsme dlouho vedli. Do koncovky jsme šli s mírným náskokem, jenže naše vlastní chyby nás připravily o možnost hrát pátý set. Po 104 minutách jsme prohráli 1:3

Hodnocení zápasu trenérem :

Dnes jsem hodně zklamaný. Aniž bych snižoval kvality soupeře, ČZU je mančaft, který jsme dnes mohli porazit. Jenže to bychom museli přidat něco navíc a táhnout za jeden provaz. Někdo z kluků hrál líp, někdo hůř. Jenže nebyl nikdo, kdo „zatáhl“ a strhl ostatní k vyššímu výkonu. Přestože jsem hodně střídal, nepomohlo to, a tak jsme zcela zaslouženě, i když těsně, prohráli. Znovu musím poděkovat divákům, protože i když se nám tolik nedařilo, stále povzbuzovali, fandili a hnali nás vpřed. Bohužel to nepomohlo, ale přesto dík.

hráno 104 minut

Hráli : Javůrek, Peníška, Bajer, Poživil, Špringl, German,Vobr, Pudil, Pekárek, Vitvar, Kotyza libero: Steffan