Tanečnice Enliven Centre v první třetině mezinárodní konkurence

Verze pro tisk |

Po roce se tanečnice z Enliven Centre opět nominovaly na mezinárodní soutěž v Grazu, která zde proběhla tento víkend.

V disciplíně Salsa Shine solo – children si nejlépe vedla Míša Smolíková a Anna Dobíhalová, které se shodně umístily na pěkném 8. místě, a jsou tak v první třetině z celkového počtu 26 závodnic. Naše Jana Poliaková získala 13. místo a Pavla Lišková se Simonou Chýlovou shodně 19. místo.

V disciplíně Salsa Shine děvčata soutěžila také v duetech, kde si nejlépe vedla dvojice Míša Smolíková a Jana Poliaková, které zůstaly těsně před stupni vítězů na krásném 4. místě. Dvojice Pavla Lišková a Berenika Fišerová přivezly 5. místo a Anna Dobíhalová se Simonou Chýlovou mají 7. místo.

Dalšími disciplínami, kterých jsme se účastnily, bylo Latinou show duo - children, kde máme 7. a 8. místo a Latino Show malá skupina s 6. umístěním.

V technických disciplínách, jako je Salsa Shine, nás zatím vždy předstihly neuvěřitelně rychlé a temperamentní Italky, které chceme do příštího roku dohonit. Naše děvčata vzorně reprezentovala náš klub, město Českou Lípu a Doksy, Liberecký kraj i celou ČR.

Závodnicím jsme z grantového fondu Libereckého kraje mohli uhradit startovné a registrace v celkové výši 8000 Kč. Děkujeme nejen kraji Liberec, ale i městům Česká Lípa a Doksy, která přispívají na naši celoroční činnost, a rodičům, kteří naše závodnice v tomto náročném sportu podporují. 

alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
Nahoru