Taneční talent Libereckého kraje 2014

Verze pro tisk |

13. 12. proběhla v KD Crystal soutěž, které se účastnilo bezmála 200 tanečníků z 11 tanečních škol z Liberecka, Ostravy, Kolína či Ústí nad Labem organizovala českolipská taneční škola Enliven Centre s finanční podporou Libereckého kraje a pod záštitou hejtmana pana Martina Půty.

Soutěžící se utkali nejen o umístění, ale i o titul „Taneční talent Libereckého kraje“ který je udělen nejlépe umístěným kolektivům pouze z Libereckého kraje.

A jaké jsou výsledky?
Taneční formace
První místo a titul „Talent Libereckého kraje 2014“ zde získali 3× Enliven Centre a 2× Dance c.lock 7even z České Lípy. O druhá a třetí místa se pak dělily taneční školy Fun and Style Jablonec nad Nisou, TS Prestige Děčín, Fusion Us Nový Bor, TS Black Shadow Nový Bor a TS Avalanche z Ústí nad Labem.

Sólo, duo, trio - all styles – junioři – profi
1. místo Oldřiška Neumannová z TK CrossDance Kolín
2. místa Viktorie Pabišková z TK CrossDance Kolín
3. místo Oldřiška Neumannová z TK CrossDance Kolín
Titul „Talent Libereckého kraje 2014“ získaly Eliška Jiráňová, Pavlína Valešová, Lucie Stratilová z Enliven Centre Česká Lípa za 6. místo z celkového počtu 12 účastnic.

Sólo a duo - all styles – junioři – hobby (začátečníci)
1. místo a titul „Taneční talent Libreckého kraje 2014“ získalo domácí duo Bára Fulková a Sára Halamová z Enliven Centre Česká Lípa, 2. místo Kristýna Janatová a Barbora Vlčková z Dance c.lock 7even Česká Lípa, 3.místo - Kristýna Patková a Stefanie Vavřinčíková z Enliven Centre Ćeská Lípa

Sólo a duo - all styles – děti – profi
1. místo Valentýna Pavlitová z TŠ K+K Labyrint Ostrava
2. místo Natálie Sochorová z TK CrossDance Kolín
3. místo Valentýna Pavlitová, Natálie Holubová z TŠ K+K Labyrint Ostrava
Titul „Talent Libereckého kraje 2014“ získaly Anna Dobíhalová a Jana Poliaková z Enliven Centre Česká Lípa za 4. místo z celkového počtu 11 účastnic.

Sólo a duo - all styles – děti – hobby (začátečníci)
1. místo Natálie Holubová z TŠ K+K Labyrint Ostrava
2. místo Anastasia - Nina Parlesáková z TŠ Bella Danza Děčín
3. místo Kateřina Slaninová z TS K+K Labyrint Ostrava
Titul „Talent Libereckého kraje 2014“ získaly Alena Dudková a Nina Skokanová z Enliven Centre Česká Lípa za 4. místo.

Sólo a duo - all styles – dospělí – profi
1. místo Sandra Brabencová z TS Avalanche z Ústí nad Labem
2. místo Adriana Brabencová, Sandra Brabencová z TS Avalanche z Ústí nad Labem
3. místo Markéta Kalitová z TS Avalanche z Ústí nad Labem

Taneční škola Enliven Centre byla úspěšná i v silně obsazených latino disciplínách. Nejlépe si vedla závodnice Jana Poliaková, která v disciplíně salsa shine sólo děti obsadila krásné 2. místo z celkové počtu 19 účastnic, v disciplíně mix karibik sólo obsadila 4. místo z 18 závodnic a v disciplíně mix karibik duo děti obsadila společně s Annou Dobíhalovou 1. místo. V juniorské disciplíně mix karibik duo se na 1. místě umístila naše Eliška Jiráňová a Lucie Stratilová.

Děkujeme účastníkům, zvláště začátečníkům za zapojení se do soutěže. Děkujeme také sponzorům firmě Don Veneris za hodnotné věcné ceny do soutěže a také panu Karlu Čižinskému za zajištění odměn a občerstvení pro tanečníky v podobě ovoce. Velké poděkování patří také organizačnímu týmu taneční školy Enliven Centre, který vše zvládl na výbornou. Těšíme se opět na setkání v roce 2015! 

Více fotografií naleznete zde, video ze zahájení si prohlídnete zde.

alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
Nahoru