Sport Relax vyhrál pohár pro nejúspěšnější klub

Závodníci karate klubu Sport Relax startovali v sobotu 7. 5. 2016 na Memoriálu M. Šianského. Tato soutěž je velmi oblíbenou a klub se rád účastní i z důvodu vzpomínky na Miroslava Šianského, u kterého Pavel Znamenáček trénoval. Byl to velmi disciplinovaný trenér a skvělý člověk.

V konkurenci 203 závodníků z 20 klubů České republiky se Sport Relax stal nejúspěšnějším klubem na turnaji. Druhou příčku obsadili závodnicí klubu Gryf Liberec a bronz patřil Dragonu Neratovice.

Závodníci klubu Sport Relax vybojovali 24 medailí!

10× zlato, 3× stříbro a 11× bronz

Nejúspěšnějším závodníkem českolipského klubu byl Ondřej Kouba, který si odvezl dvě zlaté, jednu stříbrnou a bronzovou medaili.

První úspěšnou disciplínou byla kata individual, kde naši zabodovali:

ZLATO: Adéla Znamenáčková, Adéla Šinerová a Božena Pavlasová.

BRONZ: Petr Zítko, Viktorie Vlčková, Klára Stratilová, Adam Janda, Anna Vorlíčková, Ondřej Kouba a Barbora Znamenáčková.

Boj o třetí místo prohráli Lukáš Lang, Jakub Burián, Jaroslav Lachman, Kristýna Vorlíčková, Tereza Fabiánová, Michal Eisenberger a Lukáš Grösser.

Druhou úspěšnou disciplínou jsou kata týmy:

ZLATO: 2× Lukáš Grösser, Michal Eisenberger a Ondřej Kouba, Anna Vorlíčková, Klára Stratilová a Adéla Šinerová.

STŘÍBRO: David Minárik, Jakub Vavřičník a Sodkherlen Ulziiorshikh.

BRONZ : Pavel Vácha, Adam Janda a Jakub Fiala, Adéla Znamenáčková, Viktorie Vlčková a Kristýna Vorlíčková.

O třetí místo prohráli chlapci ve složení Lukáš Lang, Petr Zítko a Jaroslav Lachman.

Medailovou disciplínou jsou pro klub SR i kata duo:

ZLATO: David Minárik, Jakub Vavřinčík Barbora Znamenáčková, Adéla Šinerová.

STŘÍBRO: Ondřej Kouba, Michal Eisenberger, Anna Vorlíčková, Klára Stratilová.

BRONZ: Pavel Vácha, Adam Janda, Adéla Znamenáčková, Viktorie Vlčková.

Posledním medailovým úspěchem byla disciplína kumite, kde naši závodníci Matěj Kühn a Lukáš Pevný vybojovali zlato.

Děkujeme Janě Bělohlavové, Boženě Pavlasové, Barboře Znamenáčkové a všem závodníkům, kteří se podíleli na tomto úspěchu.