Loko:Sokol Dobřichovice 1:3 (-24,21,-17,-23)

Soupeř nepřijel v nejsilnější sestavě a tak se nám otevřela šance na plný bodový zisk. Začali jsme dobře a stále jsme vedli. Jenže koncovku jsme nezvládli a set jsme prohráli. Ve druhém setu jsme se znovu dostali do malého vedení, avšak tentokrát jsme konec setu zvládli lépe a srovnali jsme na 1:1 a vypadalo to dobře. Jenže ve třetím setu přišel totální kolaps na bloku a nebyli jsme schopni ubránit útok soupeře. Uhraných sedmnáct bodů je při té bídě ještě dost. Z prohry ve třetím setu jsme se rychle oklepali a soupeře jsme dostali pod tlak zejména výborným podáním. Když jsme vedli 22:18 zdálo se, že budeme hrát pátý set. Jenže jsme totálně selhali na útoku a téměř vyhraný set jsme ztratili a prohráli jsme  3:1.

Hodnocení zápasu trenérem :

Hráli jsme líp než v pátek, ale spousta nevynucených chyb nás sráží do kolen. Ve třetím setu jsme nezablokovali ani jeden útok soupeře. Místo toho abychom stavěli agresivně bloky v podstatě je nastavujeme tak, aby soupeř měl co „vytlouct“. No a konec zápasu ? To vypadalo jako když neumíme smečovat. Tyhle prohry nás dostali do docela špatné situace a play-off se docela vzdálilo. Přesto si myslím, že kdy v dalších utkáních zabojujeme není to nereálné. A k rozhodčím , zápas se jim moc nepovedl, ale naše výlevy byly zbytečně přehnané.

hráno 101 minut

Hráli : Javůrek, Peníška, Bajer, Poživil, Špringl, German,Vobr, Pudil, Pekárek, Vitvar, Kotyza libero: Steffan