LOKO – Kladno 3:1 (21,-24,25,22)

Od prvního setu velká volejbalová bitva a výborný volejbal. Hosté hráli velmi dobře, ale my jsme za nimi nezaostávali. Bojovali jsme o každý míč, a tak bylo skóre vyrovnané až do koncovky. V té jsme udělali čtyřbodovou šnůru a set vyhráli.

Druhý set borci z Kladna přidali a získali až sedmibodový náskok a zdálo se, že set pohodlně vyhrajou. Jenže my jsme zbraně nesložili a bojovali jsme dál. Náskok jsme postupně umazávali a srovnali jsme na 24:24. Pak jsme však dvakrát chybovali a bylo to 1:1. Ve třetím setu jsme stále dotahovali náskok soupeře a srovnali jsme až v koncovce. Tu jsme zvládli lépe a ujali  jsme se vedení 2:1. Vítězství ve třetím setu nás „nakoplo“ a čtvrtý set jsme stále vedli. Kladeňáci sice několikrát náš náskok srovnali, ale do vedení jsme je nepustili. A když při našem druhém mečbolu kladenský hráč zkazil podání, zápas  jsme dotáhli do vítězného konce.

Hodnocení zápasu trenérem :

Výborný volejbal. Kladno ještě v minulém roce hrálo extraligu, a tak do zápasu vstupoval jako favorit. Kluci bojovali o každý míč a znovu jsme ukázali naši sílu. Z mého pohledu bylo výborné, že pokud jsem musel střídat, tak hráč, který přišel na hřiště, naši hru vždy oživil a hodně pomohl. Výborný víkend. Dvakrát jsme vyhráli a posunuli jsme se v tabulce na šesté místo. Příští týden máme volno, pak jedeme na Moravu a tam to bude těžké. Přesto si myslím, že bychom mohli uspět.

LOKO – Kladno 3:1  (21,-24,25,22)

hráno 106 minut

sestava : Peníška, Poživil, Vobr, Pudil, Vitvar, Kotyza libero: Steffan střídali : Javůrek, Bajer, Špringl, German, Pekárek