Karatistky SPORT RELAX jsou nejlepším kolektivem v kraji

Verze pro tisk |

1. MÍSTO V KATEGORII KOLEKTIV MLÁDEŽE v rámci ankety Nejúspěšnější sportovec Libereckého kraje PUTUTUJE DO ČESKÉ LÍPY . Tento úspěch hodnotí karatisté SPORT RELAX jako historickou událost.

Vyhrát v tak nabitém konkurenčím poli Libereckého kraje je přeci úžasné! To se musí radovat každý. Cestou do Liberce jsme tipovali jak dopadneme. Hráli jsme si třetím místem, ale ,,koketovali,, jsme i s druhým, to první jsme opravdu nečekali. Bylo to velké překvapení pro celý tým a skvěle jsme si to první místo užili.

Tento tým ve složení Adéla Šinerová, Barbora Znamenáčková, Klára Stratilová, Barbora Vlčková a Anna Vorlíčková udělal mnoho sportovních posunů. Ale podstatné je , že klub SPORT RELAX vychovává úspěšné karatisty skoro 25 let. Na tomto úspěchu má také podíl město Česká Lípa, naši partneři, rodiče, trenéři a také Českolipský deník, jako mediální partner. Motivací je každý malý posun, který vede k velkému jako je třeba výhra Krajského sportovce roku.

 

Koncem týdne nás čekají dvě soutěže a reprezentační soustředění. Potom start ligy mládeže a soustředění v Itálii. Také pořádáme 18. 6. Krajské přebory, na které jste všichni vítáni.

Nahoru