Karatisté SPORT RELAXU přivezli 31 medailí

Karatisté z klubu Sport Relax se zúčastnili dalšího ročníku Memorialu Miroslava Šianského a nominačního turnaje Regionální pohár, který se konal 31. 3. 2012 v Lounech.

Zde jsme vybojovali 10 x zlato, 5 x stříbro, 16 x bronz. V konkurenci 265 závodníků z 29 klubů České republiky jsme se stali třetím nejúspěšnějším klubem.

První disciplína kata individual byla pro klub velmi úspěšná a zde se opět na stupně postavila zlatá Adéla Šinerová a Božena Pavlasová. Stříbrnou medailistkou se stala Barbora Znamenáčková a pojistila si postup na prosincové MČR. Sadu bronzových medailí vybojovali David Minárik, Ondřej Kletečka, Kryštof Zlatohlávek, Marie Špachmanová, Milan Zítko, Milan Hájek a Václav Dražan. Máme velmi úspěšnou mládež a dobré bojovníky, kteří v silné konkurenci vždy obstojí.

Druhou disciplínou byly tradičně kata teamy, kde si dovolím říci, že máme velkou úspěšnost. Zlatou medailí se mohli pochlubit tito závodníci: Jiří Svoboda, Lubomír Korenčiak, Matěj Kuhn, Lukáš Pevný, Milan Zítko, Kryštof Zlatohlávek, Barbora Znamenáčková, Sára Ješetová, Adéla Šinerová, Jana Vaszilyová, Marie Špachamnová, Radka Vaszilyová. Stříbrnou medaili vybojovaly Vanesa Kraková, Adéla Širlová, Barbora Košková a pro bronz si přijeli David Minárik, Nquyen Danh Manh, Ondřej Kletečka.

Novou disciplínou na Memoriálu jsou kata duo. Zde máme opět silné týmy a zlato si z Loun odvezli tito závodníci: Milan Zítko, Lukáš Pevný, Milan Hájek, Kryštof Zlatohlávek, Sára Ješetová, Barbora Znamenáčková. Stříbrnou medaili vybojovali Nguyen Danh Manh, David Minárik, Jana Vaszilyová a Marie Špachamnová.

Naši všestranní závodníci startují v kumite a zlato s pohárem si vybojoval Lukáš Pevný, stříbrnou medaili vybojoval Martin Bittner a bronzové medaile Lubomír Korenčiak, Vanesa Kraková, Milan Zítko a Jakub Novotný. Všem medailistům patří velká gratulace.