Karate děti z klubu SPORT RELAX prostě baví

Verze pro tisk |

KARATE NÁS OPĚT BAVILO! Již tradičně na konci soutěžní sezóny pořádá KARATE KLUB SPORT RELAX soutěž pro malé děti, které získávají první soutěžní kroky, ale i pro pokročilejší a ostřílenější. Je to vždy krásné se podívat, co nám roste pod trenérským vedením. Děkuji České unii sportu a městu Česká Lípa za podporu při soutěži, kde jsme zařazeni do projektu ,,Sportuj s námi".

Všichni zúčastnění si rádi zasoutěží o pěkné ceny a to v disciplínách: Kihon, Kata, Duo kata a Kata tým. Fandové jsou příznivci klubu SPORT RELAX a rodinní příslušníci.

15xzlato, 15xstříbro a 26xbronz, celkem 56 medailí

 Výsledky kata:

Zlaté medaile : 2x Burián Jakub, Zikmund Jiří, Svoboda David, Myšičková Tereza, Myšička Zdeněk, Záhora Matyáš, Balog Marek, Myšičková Nicol, Véghová Stella, Zítko Petr, Vavřinčík Jakub a Znamenáčková Adéla.

Stříbrné medaile: 2x Křesálek Jan, Fára Jaroslav, Lang Lukáš, Cupová Barbora, Pomikáček Pavel, Řehák František, Görner Lukáš, Pešková Pavla, Pokorná Natálie, Gregor Jan, Lang Matěj a Pokorná Rozálie.

Bronzové medaile: Louda Dalibor, Kurtinec Jiří, Ďurech Petr, Procházka
Filip, Kafková Anežka, Havlas Karel, Vlček Vojtěch, Baranovský Tadeáš, Král Matěj, Larva Matyáš, Larva Šimon, Suchá Josefína, Váchová Daniela, Řeháková Ema, Jerie Eliška, Grösser David, Najman Matyáš, Fiala Jakub, Vácha Pavel, Klimplová Vanesa, Nyklová Lucie, Znamenáčková Adéla a Zítko Petr.

Kata duo:

Zlatou medaili si odváží Burián Jakub a Zítko Petr.

Stříbrné medaile má Najman Matyáš a Gregor Jan.

Bronzovou medaili vybojovaly Véghová Stella, Kuzmanovičová Natálie, Znamenáčková Adéla a Pokorná Natálie.

Kata tým:

Zlatou medaili vybojovali Burián Jakub, Najman Matyáš a Gregor Jan. Stříbro vybojovaly Pokorná Rozálie, Klimplová Vanesa a Nyklová Lucie. Bronzovým týmem je trio Fiala Jakub, Vácha Pavel a Vavřinčík Jakub.

OPĚT DĚKUJEME VŠEM ZA POMOC PŘI SOUTĚŽI . DOBRÝ TÝM!!

Nahoru