10. výročí od povodní

Českolipské děti dobyly Hrádek

Verze pro tisk |

Jako veleúspěšný se dá označit uplynulý víkend, kdy se v Hrádku nad Nisou konaly dva tenisové turnaje.

V sobotu to byla kategorie baby tenis a z celkového počtu 19 hráčů a hráček náš klub SK Matchball vyslal celkem 5 malých tenistů (Adama Kece, Marca Franetu, Viktora Steinze, Nikolu Jeníkovou a Pavlínu Jelínkovou).

 

Ve výsledkové listině obsadily naše děti z prvních 5 hodnocených míst celkem 4:

1. místo Adam Kec (SK Matchball)
2. místo Marco Franeta(SK Matchball)
3. místo Štěpán Hrdý (Hrádek)
4. místo Viktor Steinz (SK Matchball)
5. místo Nikola Jeníková (SK Matchball)

Výsledky:

SF – Kec – Steinz 4:2
SF – Franeta - Hrdý 4:1
FI – Kec – Franeta 4:2

Pro Pavlínku Jelínkovou to byl úplně první turnaj v životě a i přes to, že neměla žádné zkušenosti, zvládla celou akci se ctí.


V neděli se pak uskutečnil turnaj pro úplně nejmenší tenisty ve věkové kategorii 5–7 let. I v tomto turnaji jsme měli naše zástupce, a sice Štěpánku Hisemovou a Filipa Kneifla. Pro oba to byla premiéra a je třeba dodat, že se ve 13členném startovním poli vůbec neztratili. Filip prohrál v základní skupině pouze jednou, a to těsně ve 3 setech s pozdější vítězkou celého turnaje, a Štěpánka ovládla celou skupinu a prohrála až v semifinále. Přivezli tedy krásné celkové 4. místo (Štěpánka) a 5. místo (Filip).

Všem našim malým reprezentantům patří obrovská gratulace a poděkování za vzornou reprezentaci českolipského tenisu. Děkujeme a přejeme mnoho podobných úspěchů. 

alt
alt
Nahoru