Adéla Šinerová má nominaci na MS v olympijském karate

Verze pro tisk |

Adéla Šinerová má nominaci na Mistrovství světa v olympijském karate a jediná bude reprezentovat Českou Lípu. Splněný sen, Adéla Šinerová tak obohatí historii klubu SPORT RELAX.

Státní reprezentace ČSKe zveřejňuje nominaci na MS mládeže 2017 na Tenerife (Španělsko). Rada reprezentace odsouhlasila nominaci, která vzešla z klíče dle nominačních kritérií schválených MŠMT. Nominace byla schválena Prezidiem ČSKe dne 30.08.2017.

KARATE KLUB SPORT RELAX podpoří Adélce výjezd a přípravu. Jsme všichni rádi, že jsme to s Áďou dotáhli až na MS. "Vím, že to nekončí a věřím v úspěšnou kariéru této nadějné reprezentantky," říká o Adéle Šinerové trenér Pavel Znamenáček.

Adélka přistupuje k tréninku velmi zodpovědně a tuto nominaci si jistě zasloužila. Absolvovala camp v Drahoníně a na Jizerce, kde se nominace na kata rozhodla. O start na šampionátu usilovala ještě Vendula Štěpánová (Shotokan Liberec), ale nakonec poletí Áďa. Nyní nás čeká náročná příprava, která bude završena výjezdem na Tenerife (Španělsko) dne 26.10. 2017.

Chcete být v našem úspěšném týmu? Přijďte tento čtvrtek 7. 9. a v pondělí 11.9. od 17.00 do staré haly v České Lípě na nábor dívek a chlapců. www.karate-znamenacek.cz

Děkujeme všem partnerům a lidem, kteří nám fandí 

Nahoru