V Polevsku mají ideální podmínky pro lyžování

Verze pro tisk |

Může se to zdát nepravděpodobné, ale v lyžařském areálu v Polevsku panují ideální podmínky pro lyžování. Ačkoli v České Lípě, Novém Boru ani v dalších městech a obcích na Českolipsku není po sněhu ani památky, na Polevsku mají zasněženou dostatečnou vrstvu sněhu. Lyžování si tak v areálu můžete užít každý den od 9:00 do 21:00.

V provozu je lyžařský vlek, ale také takzvaný provázek pro děti. Pokud byste si chtěli lyžování vyzkoušet, ale nemáte potřebné vybavení, nevadí. Vše si můžete půjčit přímo v areálu, kde funguje také lyžařská škola. Pokud by vám byla zima, v areálu funguje také občerstvení, kde se zahřejete a dáte si třeba čaj či spoustu dalších věcí, navíc platba kartou je zde samozřejmostí. 

Za 20 jízd zaplatíte 400,- Kč. Kromě klasických permanentek si můžete koupit takzvané klouzavé karty, kde se čas odečítá v 15minutových intervalech. To znamená, že si můžete v klidu zajít občerstvit, aniž byste se museli bát, že se vám čas z karty bude odečítat, i když zrovna nelyžujete. Pro ještě větší komfort lyžujících připravuje areál zpřístupnit vytíženost sjezdovky online. Jakmile bude služba v provozu, budete si moct před odjezdem do areálu zkontrolovat, kolik lidí lyžuje a jestli se tam ještě pohodlně "vejdete". 

https://polevsko.ski/ 

Nahoru