Tenisová rodina zahajuje jarní a letní sezónu 2020

Verze pro tisk |

Spolek Tenisová rodina pro sportovce ve spolupráci s několika tenisovými areály připravil dlouhodobé i jednodenní turnaje, na kterých si můžete nejen zahrát soutěžní tenisové mače, ale také poznat celou řadu nových soupeřů a soupeřek. Co jsme připravili?

Dlouhodobé turnaje hrané na 2 vítězné sety zahájí turnaj Ploučka Open 2020 – dvouhra muži. Uzávěrka přihlášek je v neděli 24.5.2020. Turnaj má základní herní formát základní skupiny + pavouk play off. V základní skupině si zahrajete několik soutěžních zápasů a poté Vás čeká vyřazovací pavouk play off, který určí celkového vítěze turnaje.

Ploučka Open ale není jediný dlouhodobý turnaj pro mužskou dvouhru. V průběhu turnaje Ploučka Open se po ukončení jeho 1. kola play off hráči rozdělí na 2 výkonnostní skupiny. Vítězové si zahrají elitní Turnaj Borců. Poražení si zahrají turnaj Ploučka Cup. Tím má každý hráč zajištěn dostatek soutěžních zápasů v rámci jarní a letní sezóny 2020 a k tomu ještě 2 možnosti zahrát si o trofeje a o body do žebříčku.

Využijte možnost zahrát si dlouhodobé turnaje. Zápasy se soupeři si domlouváte podle svého volného času v pracovních i víkendových dnech. Každý zápas v dlouhodobých turnajích se hraje o body do žebříčku. Zápasy Vám tak poskytnou pravý soutěžní adrenalin. V rámci jednodenních turnajů jsme pro Vás ve spolupráci s areály ve Cvikově a v Okrouhlé připravili zcela unikátní turnajovou sérii pod názvem Tennis Family Tour. Domluvili jsme celkem 7 jednodenních turnajů, z toho je 6 v mužském deblu a 1x v mužském singlu a 1x ve čtyřhře ženy.

Sezónu jednodenních turnajů zahajujeme v sobotu 27.6.2020 od 9:00 hodin v areálu ve Cvikově. Turnaj se stane součástí cvikovských sportovních her. V areálu U Ploučnice v České Lípě se uskuteční v sobotu 29.8.2020 od 9:00 hodin hned 2 turnaje najednou – mužská a ženská čtyřhra s využitím všech 8 antukových kurtů. Na posledním mužském deblovém turnaji v sobotu 26.9.2020 v areálu Okrouhlá vyhlásíme konečné pořadí všech zúčastněných párů. Věcné ceny si pak na konci sezóny převezme 10 nejlepších párů z celé mužské deblové série. Hodnotu úspěchu zvyšuje fakt, že mužská deblová série se hraje jak na antuce, tak na umělém povrchu. O to větší výzvou bude pro všechny přihlášené páry v takové sérii uspět.

V areálu u Ploučnice v České Lípě se v sobotu 11.7.2020 od 9:00 hodin kromě turnaje v mužské a ženské čtyřhře odehraje také zcela ojedinělý a vysoce prestižní Grandslam v mužské dvouhře určený pro 32 hráčů a za využití všech 8 antukových kurtů. Turnaj je tak velkou výzvou pro všechny vyznavače singlu ukázat svoje kvality a převést svůj nejlepší možný výkon. Prestiž turnaje zvyšuje fakt, že na všechny účastníky čeká v turnaji 5 – 7 soutěžních zápasů na 1 vítězný set.
Celá turnajová soutěžní série pod názvem Tennis Family Tour má atraktivní formát a pro rekreační tenisty a tenistky určitě velkou přitažlivost.

Organizační styl našich turnajů neustále každým rokem vylepšujeme. Letos přineseme do turnajů některé moderní organizační prvky, např. online zapisování výsledků, které zpřesní, a ještě více zatraktivní naše turnaje. Hráči i hráčky našich turnajů tak mají připravený pestrý a atraktivní turnajový program. Ať už si zahrajete naše dlouhodobé nebo jednodenní turnaje, užijete si pravý soutěžní adrenalin. Navíc potkáte řadu skvělých a velmi sympatických lidí a navážete nové známosti a kontakty.

Všechny informace najdete na stránkách www.tennisfamilly.com.

Za redakci doporučujeme, abyste si před konáním jednotlivých turnajů ověřili, zda vše stále platí. Epidemiologická situace se mění každým dnem :-) Děkujeme.
 

alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
Nahoru