Střelcům z Manušic to opět cinkalo!

Verze pro tisk |

Střelci ze Sportovně střeleckého klubu Manušice se o víkendu zúčastnili jednoho z největších a nejprestižnějších závodů ve vzduchových zbraní, který se koná každoročně v Liberci. V těžké konkurenci s mezinárodní účastí střelci z Manušic zabojovali a přivezli cenné kovy a umístění.

Ve vzduchové pušce 40 ran dorost vybojoval zlatou medaili Matěj Bandas, na bronzové pozici stanul Ondřej Prokop. Těsně za stupni vítězů na 4. místě se umístili Karolína Martínková a Richard Hanzlík. Ve vzduchové pistoli získala skvělé 3. místo Hana Salavcová.

Ve druhém nedělní závodě uspěla Karolína Martínková a přiváží bronzovou medaili v disciplíně vzduchová puška 40 ran. „Tento závod patří k nejlépe obsazeným v sezóně, proto si umístění na předních příčkách nesmírně ceníme. Zároveň jsme spokojeni s výsledky ostatních našich střelců, kdy si většina, před blížícím mistrovstvím ČR, nastřílela osobní výkony,“ komentuje závod trenér SSK Manušice Karel Brabec. „Naše výkony potvrzují, že jsme se právem umístili na 3. místě v hodnocení všech střeleckých klubů v České republice za rok 2019.“ 

alt
alt
alt
alt
alt
alt
Nahoru