Karatisté SPORT RELAXU získali 6 ocenění

Verze pro tisk |

Oddychový den si vybrali karatisté klubu SPORT RELAX na vyhlášení ankety SPORTOVEC ROKU, která se vyhlašovala minulý týden v Městském divadle v Novém Boru. Na galavečer zavítala výprava nominovaných, ale i dalších členů, kteří si přijeli večer užít.

Letos jsme získali šest ocenění a zaplněné hlediště aplaudovalo nejen našim sportovcům, ale všem oceněným. Potlesk patřil i aktérům doprovodného programu a zejména skvělému moderátorovi Radku Šilhanovi.

TÝMY MLÁDEŽE
V první vyhlašované kategorii jsme s juniorským týmem děvčat obsadily skvělé 3. místo ve složení: Barbora Znamenáčková, Adéla Šinerová a Nikola Jůzová. V následující kategorii mládež jednotlivec jsme měli dvě zastoupení.

MLÁDEŽ JEDNOTLIVCI
Barbora Znamenáčková a Adéla Šinerová se prosadily v silné mládežnické konkurenci a klub mohl oslavovat skvělé 3.místo Adélky Šinerové a 1. místo Barbory Znamenáčkové.
Mládežnickou kategorii vyhrála Bára již podruhé, Adélka loni byla druha a tak můžeme konstatovat, že jsme již řadu let úspěšní v této anketě.

TRENÉR ROKU
Pavel Znamenáček v silně obsazeném poli úspěšných trenérů zvítězil a stal se tak trenérem roku 2018. Tuto kategorii vyhrál jako trenér již počtvrté.

DOSPĚLÍ JEDNOTLIVCI
V nejprestižnější kategorii dospělých jsme měli z našeho klubu řadů sportovců, ale je vždy těžké se dostat do desítky úspěšných sportovců. Letos jsme měli dvě zastoupení a to reprezentanta ČR Ondřeje Samka, který si pro cenu z pracovních důvodů nemohl přijít a 7. místo převzal za Ondřeje jeho trenér Pavel Znamenáček. Jana Bělohlavová měla v této kategorii premiéru a šestá příčka je krásným umístěním pro tuto sportovkyni.
Všem nominovaným gratulujeme k úspěchu a děkujeme za podporu v této anketě.

Kompletní výsledky najdete ZDE.

alt
alt
alt
alt
alt
alt
Nahoru