Karatisté SPORT RELAX vezou stříbrné medaile z GP Slovakia

Verze pro tisk |

Již po třetí jsme dorazili do Bratislavy na jeden z nejprestižnějších a našich oblíbených turnajů GP Slovakia ve složení Bára Znamenáčková, Nikola Jůzová, Adéla Šinerová, David Kavalír a trenér Pavel Znamenáček. Letošní GP byla opravdu nabitá zvučnými jmény a bylo velmi těžké se prosadit. Kvalitní slovenské a rakouské reprezentační týmy se skvěle na tuto soutěž připravily a patřil jim velký obdiv.

GP trvala 3 dny a začínalo se v pátek odpoledne. Výprava odcestovala ve čtvrtek odpoledne, abychom se ještě vyladili před zahájením.

To byl dobrý tah a my jsme mohli počítat úspěchy. Nejlépe se vedlo Báře Znamenáčkové, která měla svou premiéru v nové kategorii U21, kde se probojovala do repasáže a usilovala o třetí místo se slovenskou reprezentantkou. Bohužel tam její cesta skončila, ale veze skvělé bodované 5. místo. Po tomto úspěchu nastoupila v kategorii ženy - seniorky a zde se jí opět podařilo obsadit parádní 7. místo v této nabité konkurenci.

Áďa Šinerová předvedla v kategorii dorostenky hezky provedenou vrcholnou kata Unsu, ale bohužel prohrála 2:3 a její přemožitelka jí do dalšího kola nevytáhla. V juniorkách si tuto situaci zopakovala prohrou 2:3.

David Kavalír v kategorii U21 v prvním kole podlehl také slovenskému závodníku, který se stal vítězem kategorie. Ten ho vytáhl do bojů v repasáži a nakonec získává pěkné 7. místo. David zaváhal v jednom postoji a věříme, že by mohlo být umístění ještě lepší.

NÁŠ KATA TÝM SPORT RELAX předvedl pěkný výkon kata a kata bunkr /sebeobrana/, když ve finále narazil na připravený slovenský výběr. Nakonec vezeme domů krásné 2. místo. Třetí místo obsadil výběr Rakouska. "Musím uznat, že si holky vedly suprově a jsem nadšený ze vzrůstající tendence. Loni náš tým přivezl bronz a letos stříbro," uvedl trenér Znamenáček.

alt
alt
alt
Nahoru